Maminka.czDiskuze

mladé maminky...:-)

andrea.jezdikova 15. 11. 2011 19:52:47
Ahojky, omlouvám se děvčata ale strašně dlouho jsem tu nebyla Ale zase tu budu častěji. Jinak můj přítel pracuje má cca 25 000-30 000 tisíc čistého podle toho jestli tam je na víc a někdy prémie a já dostávám mateřskou 7 600,- Kč. Takže to v pohodě z vládáme, jelikož máme ještě byt který vlastníme, tak neplatíme žádný nájem ale cca 5 000,- na potřeby, voda, elektrika atd Jako sama finančně nevím jak bych to zvládla, ale díky přítelovi, který se o nás dbře stará to v pohodě nadhledem zvládáme Jinak já už student nejsem, šklolu jsem dodělala v 18letech vyučila jsem se kadeřnicí Záleží hodně na tom kolik přítel vydělává. Jinak je dost věcí co se musí nakoupit a popravdě v tom mi rodiče pomoct museli. Ten začátek opravdu není vůbec jednoduchý než se to malé narodí a ještě mi platili porodnici, jelikož jsem měla nadstardant, který teda rodiče chtěli takže 1000,- na noc ale mohu jen doporučit. Rodila jsem u apolináře a je to tam úžasné hodné doktoři, sestřičky jsou tam samozřejmě i normální pokoje také v pořádku ale byla jsem po císařáku nečekaným. Takže rodiče pro mě chtěli to nejlepší, ale určitě jen na začátek jsme cca dali dohromady skoro tak 40 000,- není to vůbec jednoduché sama jsem netušila, co miminko potřebuje než se narodí samozřejmě to taky může vyjít levněji, ale jelikož mi skoro převážně tohle platili vše rodiče jelikož jsme ještě s přítelem tolik neměli tak kupovali vše značkové, oblečení, lahvičky, hračky, postýlku, a to do toho není započítaný kočárek! Který teda dostala Vanesska také od mích rodičů.. Jinak dostala jsem 13 000,- za porodné, ale od roku 2011 je to prej úplně jinak nějak se to zrušilo nebo jak to je. To by sis musela zjistit na internetu jak je to teď
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme