Maminka.czDiskuze

mladé maminky

Lenka Kočicová 18. 1. 2011 21:13:09
vidíš to jak jsi šikovná ! Já se snažím prckovi vařit doma,ale taky jak nestíhám buď koupím nebo vytáhnu z mrazáku už hotové...O tom porku nevím,ale je to prakticky cibulovina,to se spíš zeptat dr...Tak ty baby sušenky jsou od 6.m a i porodní asistentka nám říkala,že to v pohodě můžou,že aby si zvykali pomalinku na lepek.Ona má sestru dr.co dělá v neonatologické poradně a vždycky ví co je podle nejnovějších výzkumů a průzkumu dobré a navíc v nich nejsou ani vajíčka,tak myslím,že to bude dobré,krásně voní a chutnají po mlíčku :) No doufám,že se z toho brzo dostanete,já vím jak nás to trápilo a všecko dohromady.Zítra se taky budu s malým stavovat u dr.protože mi jaksi zapomněla říct jestli už mám přetahovat předkožku malému já bych to potřebovala asi i ukázat a navíc dnes večer se mi Adámek asi 5x nebo i víckrát zablinkal ale škaredě,poprvní ve vaně a to ještě vyblinkal i svačinu co měl ve 3 hodiny a pak ještě něklikrát a pak už jen takový hlen,ale házel doslova tyčku a to neměl dnes nic nového,že by mu to nesedlo.Doufám,že noc bude klidná a nezadusí se mi... =-O
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme