Na miminko čekali 7 let

Zpět na hlavní stránku diskuzí PajkaZ | 9. 3. 2011 18:10
Tady jsem našla moc hezký a hlavně inprirativní příběh o mamince, která na miminko čekala celých 7 let: http://doma.nova.cz/clanek/rodina/vas-pribeh-... Myslím, že jestli je někdo v podobné situaci, tak mu může dodat hodně inspirace. Je to navíc skutečný příběh, který paní novinářka našla na internetu http://www.zlatechvile.cz/cs/galerie-detail.phtml Web jsem si prohlížela a jsou tam některé moc hezké příběhy.. i ta myšlenka se mi moc líbí.. asi nahraju nějaké fotky a třeba i něco vyhraju.. :)
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
fhs | 13. 5. 2011 18:39
Dobrý den ,
rádi bychom Vás požádali o účast na právě probíhajícím výzkumu prováděném na Fakultě Humanitních Studií na Univerzitě Karlově. Výzkum se zabývá zkoumáním faktorů ovlivňujících úspěšnost početí dítěte. Jako odměnu pro Vás máme připravenou finanční odměnu ve výši 50kč a po skončení výzkumu vám samozřejmě rádi zašleme výsledky. Vyplněním dotazníku pomůžete v oblasti, ve které je to aktuálně potřeba, neboť odborníci predikují stálý nárůst počtu párů trpících problémy s početím. Dotazník můžete vyplnit na webových stránkách: http://qacademics.qualtrics.com/SE/ Jeho vyplnění je samozřejmě zcela anonymní a data budou sloužit výhradně k vědeckým účelům. Dotazník by Vás neměl zdržet na více jak dvacet minut. Jedinou podmínkou účasti je splnění malého množství kritérií na začátku dotazníku (například být v heterosexuálním vztahu delším než půl roku). V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese vyzkumfhs@centrum.cz.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!
Markéta Josková, Mgr. Kateřina Klapilová, Doc. Jan Havlíček, PhD.
Miskynka | 1. 4. 2011 20:34
Moje mamka na mě čekala 16 let. Naděje umírá poslední
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Do úkolů nového dne se pustíte s vervou, ba přímo vášnivě. Když se kácí les, lítají sice třísky, ale přesto buďte opatrná, ať někoho…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci