reklama

Nastávající maminky Brno (moje mimi říjen 2014 a vy?)

Zpět na hlavní stránku diskuzí Chilligirl | 25. 3. 2014 19:20
Zdravím všechny nastávající maminky Jmenuji se Verča, je mi 26 let a jsem v 9 týdnu. Čekám první mimi a moc ráda bych poznala další těhulky nejlépe z Brna, aby to nezůstalo pouze u chatu, ale abysme si mohly společně vyjít i někam do cukrárny, do obchodu na hadříky pro mimi, na limču apod. Budu ráda, když se někdo ozve
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
DenissaB | 30. 3. 2014 17:46
@Chilligirl Ahoj.Souhlasím,klidně se můžeme sejít akorát mám teď docela šrumec,jsem denně v práci a víkendy pokud mám volno,jezdíme pryč.a ještě mě čeká vyšetření.Ale jak bude trochu volněji,určitě se domluvíme.A v které části Brna bydlíš?jinak děkuji,taky doufám,že se zadaří brzo.nejhorší je,že teď mě čeká ovu a já to nemůžu využít.to už je druhá tak snad ta příští už klapne
Chilligirl | 28. 3. 2014 15:53
Ahoj, tak maminka už jsi, takže to není problém Vzhledem k tomu, že pracuju celý den na počítačí, tak pak nerada trávím takhle čas i doma, proto raději ten osobní kontakt. Já myslím, že bysme se mohly domluvit a snad se brzy zadaří. flower
DenissaB | 26. 3. 2014 21:00
Ahoj.Já sice z Brna jsem,ale mám už jedno dítě a druhé teprve plánujeme.Měli jsme se snažit od února,to jsem vysadila HA,ale bohužel ze zdrav.důvodů musím počkat minimálně do konce dubna :'( takže nejspíš nejsem z těch maminek,které hledáš,ale pokud bys chtěla pokecat aspoň tady nebo někdy tu cukrárnu...budu ráda. a třeba se brzy podaří a budu taky těhu
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Po dlouhé době, kdy jste veškeré své úsilí věnovala zvládnutí obtížné životní situace, se najednou zdá, že jste někde udělala chybu.…
Maminka na Facebooku

reklama

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci

reklama