Maminka.czDiskuze

Nemocnice Krč - dobrá nebo špatná volba?

Myska1983 13. 8. 2010 11:23:14
Ahojky jen bych chtěla pridat moji zkusenost s Krci, rodila jsem tam pred rokem a pul v unoru, porod jsem mela 14 hodin a jeste vyvolavanej takze jsem si to vazne uzila, kdyz zacal malej kolabovat a ja nasledne taky, rozohdli se po 14 hodinach k cisari. Musim podotknout, ze anesteziolog co mi po 10 hodinach porodu prisel napichnout epidural na me byl neprijemnej ze nedokazu ani porodit dite (byla jsem prvorodicka a vubec jsem nebyla hystericka az jsem se sama divila). Kdyz udelali cisare zjistili ze byl malej omotanej pupecni snurou. Kdyby udelali ultrazvuk driv mohla jsem si usetrit 14 hodin porodu. Musim rict ze sestricky na nadstandartu byly velmi mily. A jizva po cisari byla taky hezka, takze ve finale vse dopadlo ok i kdyz to bylo asi nejhorsich 14 hodin. Vsem chci jen rici ze ja sama jsem sestricka z krce pracovala jsem tam na urologii nez jsem sla na materskou a musim rict, ze kdybych se ja takhle po zakroku chovala k pacientum asi bych tam moc dlouho nepracovala. Jinak krc je vyhlasena Laktacni liga takze vas tam budou nutit kojit za jakoukoliv cenu, ale pokud se na to necitite nebo si potrebujete odpocinout proste reknete rezolutne ne. Jedine vy sama musite vedet na co se citite a ne zadna sestra ani doktorka. Jinak v listopadu me ceka znova porod a zase v krci tak jen doufam ze ted to bude bez komplikaci. vsem drzim palecky ale asi vsude je neco. Lu
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Video

Diskuze

Doporučujeme