Maminka.czDiskuze

nemůže a nechce být věrný

lenkafi 18. 10. 2012 8:26:53
Ahoj, poradit nevím, ale mám kamarádku, jejíž manžel jí je také nevěrný, snad od doby, co se seznámili. Mají spolu chlapce, dnes již 17 letého, podváděl ji i v průběhu těhotenství, ona to všechno věděla, svým způsobem tolerovala a až dnes konečně přišla na to, že on jiný nebude, že to nikdy nepřestane dělat. Ona ho bezmezně milovala, věřila mu jeho sliby, že toho nechá. Je to inteligentní člověk, lékař, kdybych neznala, co má za druhou tvář, nikdy bych neuvěřila, že je takový. Několikrát dokonce vystartoval i na mě, když třeba kamarádka spala v ložnici a já v obýváku, přišel v noci za mnou, šílenost Je mu úplně jedno, zda ta žena je mladá, stará, hezká, škaredá....já si myslím, že je to nemoc a že opravdu, jak vidí ženu musí "lovit". Kamarádka nakonec od rodiny odešla a našla si o 11 let mladšího partnera,se kterým je teď šťastná, ale prošla si peklem. V průběhu vztahu mu byla taktéž několikrát nevěrná. Pokud se Tvůj partner také takto chová, je to od něj přinejmenší sobecké, ale já bych radila jediné, co nejdříve pryč...jenomže, když už jsou děti, viď, je to těžké. Já bych se s nevěrou svého muže asi nikdy nesmířila, nejspíš bych mu odpustila, ale zůstalo by to ve mě. Pokud by to mělo být pravidlo - nezvládla bych to psychicky Tak držím pěsti
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme