Nesestouplá varlátka : injekce nebo operace?

Zpět na hlavní stránku diskuzí Lenka.k. | 19. 1. 2010 11:49
Ahoj ,chci se zeptat hlavně maminek chlapečků ,měli jste nebo máte problém z nesestouplíma varlátkama? Mi ano ,chybí asi 2cm na každé straně ,aby sestoupli .Ale jelikož bude malýmu v pátek rok,už se to musí začít řešit, Doktorka mi dnes řekla ,že můžeme jít na operaci ,teda vlastně dvě ,protože stahují každé zvlášt. Nebo nám dají injekce s hormonem ,které se ještě před rokem běžně dávali.Jenže teď se zjistilo ,že kluci ,kteří je jako malí dostali mají pak v dospělosti větší pravděpodobnost že budou mít málo spermií...procenta však nejsou známa, Tak si máme rozmyslet a do týdne dát vědět .Jestli nám dají injekce a varlátka sestoupí (nejspíš) nebo jestli půjdeme na dvě operace .Operaci jjsem zažila u svého synovce a bylo to opravdu hrozný ,no zkuste vysvětlit ročnímu dítěti že tři dny nesmí hýbat nožičkama a před operací nesmí 12h jíst ani pít a po operaci jen pít po douškách........a to všechno absolvovat 2x??? :'( Prosím maminky které s tím mají zkušenosti poraďte!
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Znejišťuje vás okolí a ani doma si nepřipadáte zrovna nejlíp? Na nepříjemné pocity nedejte a snažte se den nějak ustát. Spíš než že by…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci