nesnesitelna bolest na stydke kosti

Dobry den přeji,jsem v 17 týdnu těhotenství a uz asi tři týdny mám nesnesitelnou bolest v oblasti levého trisla a jde to az na stydkou kost,bolest je někdy tak veliká,ze to jde az do podbřišku.Bolest je tak silná jako by vám někdo nakopl rozkrok,na dotyk to boli jako obrovská modrina.Mam problém si ráno obleknout kalhotky nebo si obout kozacky.Nemá někdo podobnou zkušenost a není ta něco?Moc a moc prosím za odpověď,dekuji.
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
barbucha | 26. 2. 2015 20:47
@Andrea Dobrý den, jsem v 35.týdnu, ale bolest v "okolí stydké kosti" prožívám už určitě 10 týdnů- někdy docela ustoupí, ale zase se vrací. Myslím, že má svalová konstituce je dobrá - stále jsem v pohybu- ale těhotenství je to také třetí. V těch minulých jsem nic podobného necítila, proto mě to dost překvapilo...bolest je to opravdu příšerná- hlavně když vstávám z postele. Doktorce jsem ale nic nehlásila - myslela jsem si, že jsem si jen "natáhla svaly" nějakou nevhodnou činností, kterých díky dvěma dalším malým dětem asi dělám dost ...Až dnes jsem se dívala, co by mohla tato bolest značit, protože už někdy opravdu ani nejsem schopná chůze a celkem mě uklidnilo, že je to docela běžný jev i když jsem o něm nikdy od nikoho neslyšela. Po porodu by se měl ztratit- i když ne tak rychle jak bychom si asi přáli..
Andrea | 2. 12. 2014 10:41
Dobrý den. Jsem ve 26. týdnu těhotenství a jsem na tom podobně jako Vy. Už asi 4-6 týdnů mě bolí pro změnu pravé tříslo a jde to ke stydké kosti. Vzhledem k tomu, že jsem v pravidelném kontaktu s fizioterapeutkou a mojí porodní asistentkou, tak vím, že prostě dochází k povolování vazů, jak se tělo připravuje na porod. Může za to částečně i moje svalová konstituce, kdy nepatřím mezi ženy s pevnými a vypracovanými svaly a to se na tom také podílí. Navíc je tohle moje třetí těhotenství, takže moje tělo už dostalo v tomto směru taky dost zabrat. Fizioterapeutka říkala, že v podstatě mi od té bolesti nelze pomoci, že to musím vydržet do porodu a pak zapracovat pořádně na posílení břišních a zádových svalů. Jinak na zmírnění pomáhá podpůrný břišní pás, který nosím a nebo tejpování. Držím palce!
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Ať už je ve vaší rodině spor o dědictví nebo se s partnerem nemůžete shodnout na tom, jestli je vaše oblíbená knížka jeho či vaším…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci