11. 7. 2013 7:43:04
Můj chlap je mi zřejmě nevěrný už nějaký ten rok. Našel si starší ženu o šest let. Snažila jsem se s ní domluvit,ona vše popírá a pak mu napíše pikantní mms s pikantním textem. Nejhorší je to, že o tom manžel nechce vůbec mluvit,ani slovo. Vše zapírá a že je to imaginární.Nescházejí se asi tak často. Je to zřejmě ženská na sex. Ona má manžela,je vdaná.Náš sex je na bodu mrazu, já ho odmítám.Nevím jak to on vydrží,je nervózní,má asi málo sexu.Ona musí taky výkony dělat doma. Máme dvě malé děti,ale ani to ji nezastavilo,je to prostě tas právná k...va a doma anděl.Nevím co dělat a nemám ani kam jít.Dům je manžela.A už ho asi ani nechci.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme