majki 13. 7. 2013 18:12:31
zdravím všechny. Koukám, že jsem jen jednou z mnoha. Napišu vám můj příběh. S mým už dnes exmanželem jsem byla 15 let. Máme 2 děti (nyní 15,10). Před 6 lety, na naší první dovolené u moře jsem našla v mém mobilu (ano, psal jí z mého mobilu) sms, jak na ní pořád myslí, že bez ní nemůže být atd. a na konci, že jí má moc rád. V tu chvíli se se mnou zatočil celý svět. Kdybych nebyla 1000 km od domova, tak sednu do auta, jeho tam nechám a jedu zpět. Snažili jsme si o tom povídat. Říkal, že to nic neznamená, že si pouze píšou, bla bla bla bla. Od té doby jsem mu prostě nevěřila. Při každém pípnutí mobilu jsem zpozorněla. Protože se živí počítačema, tak vysedával do noci u pc. Mně samozřejmě tvrdil, že pouze pracovně. samozřejmě, že jsem mu nevěřila, ale rozvest jsem se nechtěla. Pořád jsem ho milovala. pak se to nějak uklidnilo a asi půl roku na to odjel na prodloužený víkend na lyže do alp. Půjčila jsem si jeho notebook, zapnula, a tam na mě vykouknul jejich založený chat. V tu chvíli se se mnou zatočil svět podruhé a málem jsem se pozvracela. Dozvěděla jsem se, že ona je žena jeho života, on je zase muž jejího života. Podotýkám, že to byla vdaná paní, stejně stará jako já (nyní 38). Protože jsem na ní měla mobil, tak jsem jí volala, že jestli ho tak strašně miluje, tak ať se vezmou za ruce a mě nechaji na pokoji. Já chci být v klidu. Když přijel domu, tak jsme se strašně pohádali, nemohla jsem se na něj ani podívat, ani dotknout. A on měl strach ne o naše manželství, ale jestli jsem na ní nebyla sprostá...... Opět se to uklidnilo (naučila jsem se velké trpělivost). Měli jsme děti, barák. Prostě jsme si nedovedli představit, že se budeme rozvádět. Brali jsme se v kostele, pro mě to bylo navždy. Vždyť já přeci milovala z celého srdce. No a před 3 roky mi oznámil, že už pro něj nejsem fyzicky přitažlivá, že už pro něj nic neznamenám. Jsem jenom máma jeho dětí. Tak to jsem řekla, že je konec. Vlastně jsem ho vyhodila. Ohledně dětí, baráku jsme se dohodli, já podala žádost o rozvod a on se stěhoval ke své milence. NEBYLA to ta, se kterou si psal. S touhle slečnou vydržel ty tři roky. Nedávno se rozešli. A nedávno také dětem představil novou pani. A hádejte kdo to je. Ano, je to ta, která je ženou jeho života. Vypadá úplně stejně jako slečna, ke které se stěhoval po našem rozvodu před 3 roky. Všem okolo tvrdil, že ty tři roky se vůbec nijak nestýkali, neudržovali kontakt. Já mám ale důkaz, že to tak neni. Všichni mu věří, protože on je přece solidní pan podnikatel. Ale já vím, že celou tu dobu lhal i té slečně se kterou bydlel. S kolegyněmi máme pro takovéto muže jeden výstižný výraz - zmrd. Já jsem teď ráda, že jsem se ho "zbavila". Protože jenom lže kudy chodí.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme