Alice 29. 4. 2014 15:43:37
Ahoj, prosím o Váš názor. před rokem jsem se seznámila s úžasným chlapem, je to spíše usedlý typ takže jsem ho musela sbalit já. Trávili jsme spolu co nejvíce času, což bylo obtížné, bydlíme 140km od sebe. Jezdili jsme za sebou jak jen to šlo a střídali jsme se, volala si... Už už jsem se k němu měla nastěhovat skoro po roční známosti, ale onemocněla jsem vážnou nemocí a tři měsíce jsem jen doma ležela a nezmohla se na nic... Za ty tři měsíce si nenašel čas, aby za mnou přijel, ani na moje narozeniny, ale když si voláme tak zní úplně v pohodě jako by se nic nedělo... Myslím, že mu ani nevadí, že mě tak dlouhou dobu neviděl a ani mi nenabídl, že mi přiveze vitamíny, když jsem ležela měsíc v horečkách :-X Myslíte, že je v tom jiná? Nebo je prostě jen ignorant.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme