reklama

Nitroděložní tělísko a zánět moč. cest

Zpět na hlavní stránku diskuzí Peta88 | 29. 12. 2015 9:12
Dobrý den, mám problém a chci se optat, zdali měl někdo stejný nebo podobný a co s ním :) cca měsíc mám nitroděl, tělísko, su nerodička, dostala sem hormonální na 3 roky. cca po 2-3 týdnech sem dostala zánět močových cest, i když sem na sebe dávala pozor, jak sem mohla. Hrozné pálení, bolení, takže antibio, po kterých se mi ulevilo, ale ani tak to pořád není žádná hitparáda. Sice už můžu normálně fungovat, ale občas to ještě zabolí, zapálí. Klasika, brusinky, čaje docela fungují, ale stále cítím, že to tam je. Nepálí mě měchýř, ale jen ta koncová močová trubice podle mě teda aspoň. Ale žádný výtok nebo podobně věci nemám, občas zabolí podbřišek, jak při měsíčkách, občas zašpiním, ale jinak žádná katastrofa. S partnerem zatím ještě praktikujemn přerušovanou soulož, takže též nevím, zdali to může být tím :/ Proto bych se ráda zeptala, zdali má někdo podobnou zkušenost popřípadě jak na to, děkujííí :)
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nečekaně se ve vás probudí soucit a touha po domluvě, takže vaši protivníci mohou být překvapeni ztrátou pevnosti vašich názorů a…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama