Maminka.czDiskuze

RE: Nitroděložní tělísko Mirena

kate 14. 10. 2016 21:15:28
Ahoj Stáňo.
Já jsem po Mireně taky špinila a krvácela a po 2 měsících mi můj gynekolog přidal na 1,5 měsíce estrofen pilulky. Po té už se to uklidnilo a bylo to v pohodě. Akorát se objevovalo špinění třeba po 2 týdnech nebo po 3 týdnech na několik dnů třeba na 2-3. Takže nešlo moc předvídat, kdy se dostaví, protože to podle mě nebyla MS. Ale to silné krvácení jako jsem měla bez Mireny se nedostavilo po celých 8 měsíců, co jsem Mirenu měla. Pak jsem si jí nechala vyndat z důvodů vedlejších účinků. Radši krvácím jak "blázen" než si nechat zničit tělo touhle pekelnou antikoncepcí, která je údajně lokalní Jestli umíš německy posílám tobě i ostatním odkaz na německé forum, kde jsou tisíce postižených žen vedlejšími účinky a za mě Mirena ani antiko nikdy více.
http://www.hormonspirale-forum.de/viewtopic.php?f=32&t=8177
Kdybys ještě něco potřebovala, klidně napiš. Údajně prý přírodní progesteron krém pomáhá na nadměrnou MS, tak to chci zkusit.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme