Maminka.czDiskuze

Nočník-kdy začít?

pavlína geryková 19. 5. 2010 9:15:41
Ahoj, mi jsme dávali na nočník, hned jak uměl malej seďet, aby se ho nebál, vždycky jak začal tlačit tak jsem ho tam dala a většinou se zadařil kakanec, tak jsme strašně chválili, ale jinak to ten prcek musí pochopit, co se po něm chce, to se nám podařilo v roce a půl, venku jsem ho vzala čůrat na holčíčku, že počůráme chrobáčka to se mu líbilo ale musela jsem ho dávat v časových rozestupech, potom se mi doma jednou počůral, tak jsem ho v tom mokrém nechala, zase jsem počkala, dala ho na nočník, řekla ať zatlačí a už to bylo, vyslekla jsem ho z mohrého a už si říkal sám .Je fakt že si ze začátku vždycky trošku cvrnknul ale žádné drama, teď už ví když to na něj přijde. Jinak plínky máme na spaní, to je vždycky zdojený málokdy se nepočůrá a kakání katastrofa, drží to do poslední možné chvíle, nepomáhá nic, pak si řekne, ale ten cirkus sedí na záchodě a nene kakat má ty vyděšené očička a já pořád čekám, kdy se to zpraví =-O
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme