reklama

nováček na maminka.cz

Zpět na hlavní stránku diskuzí doro79 | 11. 9. 2014 8:28
Ahoj maminky, našla jsem náhodou tento webík a zaregistrovala se. Sháním pro synka lego cars - bitva na moři. Je tu jedna maminka, která jej prodává, ale nedaří se mi u jejího inzerátu dát "odpovědět na inzerát". Vždycky mi to napíše, že se na stránce vyskytla chyba. Neporadíte mi jak můžu i jinak kontaktovat prodejce??? Moc děkuji za pomoc. Romča
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Dvorake | 12. 9. 2014 15:10
@doro79 Předpokládám, že máte Internet Explorer 8, tam to opravdu nefunguje. :( Moc děkujeme za upozornění, chybu se pokusíme, co možná nejdříve opravit.Pokud chcete okamžitě odpovědět na inzerát, tak bych Vám doporučil aktualizovat verzi prohlížeče na Internet Explorer 9 a nebo nainstalovat jiný internetový prohlížeč, např. Google Chrome (http://www.google.cz/intl/cs/chrome/), kde Vám vše půjde. ;)Princip bazárku je velmi jednoduchý - majiteli inzerátu odpovíte pomocí kontaktního formuláře, který se Vám zobrazí po kliknutí na tlačítko "ODPOVĚDĚT NA INZERÁT", které je umístěno v detailu všech inzerátů. Kontaktním formulářem odešlete zprávu, která majiteli dorazí na jeho e-mail a on se Vám následně ozve. Na webu Maminka.cz si profil uživatele není možné zobrazit.Jinak jsem zkoušel přihlášení v Internet Explorer 8 a to mi funguje správně. Zkontrolujte, prosím, zda-li máte opravdu správné přihlašovací údaje. Děkuji, Erik.
doro79 | 12. 9. 2014 14:28
@Dvorake Dobrý den, Eriku,děkuji za reakci. Jedná se o tento inzerát http://www.maminka.cz/bazarek/lego-cars-8426Měla bych případně zájem o více lego od tohoto prodejce, resp. prodejkyně, ale nedaří se mi s ní nijak spojit.Prohlížeč mám Explorer, myslím, že chyba bude v něm. Tento mám ale v práci a tady do toho moc zasahovat nemůžu.Ještě by mě zajímalo, jak funguje celkově ten bazárek. Jsem zvyklá obchodovat na mimibazaru, kde můžu přímo kontaktovat prodejce - že dám odpovědět na inzerát, můžu se podívat na jeho profil a nebo mu přes jeho profil poslat vzkaz. Tady na mamince se v tom nějak neorintuju.Zkoušela jsem se přihlásit na stránky maminky i doma na svém počítači. Bohužel tam se mi pro změnu nedaří přihlásit, i když jsem zaregistrovaná. Nevím kde je problém.
Dvorake | 12. 9. 2014 14:02
Dobrý den, můžete mi prosím napsat, o který inzerát se přesně jedná (URL adresa inzerátu). Jaký používáte prohlížeč? Nezkoušela jste využít jiný internetový prohlížeč? Moc děkuji za odpověď, Erik. ;)
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Žijete velmi rychle, takže není divu, když začínáte mít pocit, že vám spousta věcí uniká. Nebylo by od věci se na chvíli zastavit a…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama