Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

O koních

Ahoj , máte rádi koně?Já bych bez nich nežila.Koně jsou pro mne koníčkem.Ale jezdím i závodně.A co vy?Napište.
Celkem 10 odpovědí Zobrazit jako strom
Máme doma koně Kinských který prodělal (prý)těžký zápal plic,teď chodí na celý den ven ,blíží se zima a tak se ptám do jakého teplotního stupně může tento koník chodit ven aby neprochladl.?Jinak on je hodně temperamentní,takže hodně často po výběhu pobíhá.A ještě k tomuto koníkovi,poslední dobou jsem si všimla,že se mu na pravé zadní noze zvýraznila žíla od stehen k hleznu a v hleznu přechází do měkké bulky,vždy když příjde z výběhu tak to má vystouplejší,ale nijak nekulhá,nemá v noze cuky,když se mu čistí kopyta.
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý večer,
mám doma chlaďáska je mu 18 a na zimu se mu letos poprvé ztmavila hlava a částečně i zbytek těla,jakoby takové tygrování,je možné že by to bylo třeba změnou stravy.Minulý rok byl přestěhován do jiné stáje a celkové počasí je studenější,ale přes tu první zimu se mu toto nestalo.Je možné že by to bylo jiným složením travního porostu?Nutno dodat,že je celoročně na pastvě.
Odpovědět To se mi líbí0
Taky budu muset něco koupit. Pořrebujeme obklad na šlachy a mast na kopyta. Už si to taky říkám pár dní :)
Odpovědět To se mi líbí0
To jo, já se tam zas zastavím, za chvíli budu potřebovat ještě nějakou kosmetiku pro koně, tak se tam pak otočím.
Odpovědět To se mi líbí0
jj jsou fajn ...
Však si kup. Vždycky je dobré jich mít víc no.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj. Tak to tu procházím a narazila jsem na Vaši diskuzi, sice starší, ale snad se obnoví
Taky koně miluji. Máme je doma. Bez nich by mě snad ani nic nebavilo
Ted se zrovna dívám po nových rajtkách, helmě a bundě. Co vy? Kde třeba vy, kde kupujete. A od kud jste?
Odpovědět To se mi líbí0
Miluji komě mooooooc,mooooooc,moooooc!!!!!!!!!!! <3 <3 Ale bohužel už od mala mi ho nechce nikdo pořídit. :'(
Odpovědět To se mi líbí0
Já miluju koně moc moc moc moc moc moc.Mám 12 koní, 1 psa a křečka.Miluju koně moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc <3
Odpovědět To se mi líbí0
miluju koně máme dva koně ,psa ,dvě kočky a TŘI děti ,někdy je to blázinec,ale miluju koně <3
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj ja mam kone taky rada ale bohuzel si nemuzu ted naneho sednout,kone zatim nevlastnim.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme