reklama

Obchodování na internetu - binární opce

Zpět na hlavní stránku diskuzí renatacerna | 3. 11. 2015 9:50
Zdravím, na mateřské se snažím vydělat nějaké peníze a nejlépe to jde asi přes internet. Člověk nemusí nikam chodit a prostě si jen sedíte u počítače. Umím celkem dobře anglicky, tak například překládám za peníze, to mě docela baví. Zkouším také obchodovat na internetu s manželem. Obchodujeme na burze, zatím se nám docela daří. Chtěla jsem se zeptat, nezkoušeli jste to také někdo? Jedná se o binární opce. Mohli bychom se podělit o zkušenosti a poradit si.
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
renatacerna | 4. 11. 2015 9:09
@Petra Tak mě teď napadlo, nezkoušela jsi FOREX obchodování?
renatacerna | 4. 11. 2015 9:07
@Petra Tak na to, že jsi to objevila teprve nedávno, tomu celkem rozumíš Jak říkám, já se o to nějak extra nezajímám, spíše manžel. Vím, že studuje na nějaké podobné stránce. Myslím, že je to tahle http://opcebinarni.com/ a také myslím, že používá nějakou strategii z toho webu a podle té se mu celkem daří, teda aspoň minule se mu dařilo, když jsem se na něho dívala. A jak ti to jde jinak, vyděláváš? Přijde mi, že tomu celkem rozumíš.
Petra | 3. 11. 2015 16:51
Ahoj, binární opce jsem objevila teprve nedávno, zatím studuju a demuju. Vždycky si připravuju nějakou strategii, a pak na http://opcebinarni.cz/category/obchodni-strategie vyjde něco novýho a zkouším zase něco jinýho Teď se snažím kombinovat pivoty se svíčkovými patterny. Při testování mi to vychází celkem dobře, ale problém je trochu s časem, že u toho nemůžu sedět celý den. Takže přemýšlím o nižším time frame (5M), aby bylo dost příležitostí.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Odpoledne může být díky Uranu plné náhodných setkání, což máte nakonec rády. Pozor tedy na překvapení, nikoho neurážejte, ani se lidem…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama