reklama

Obchodování na internetu - binární opce

Zpět na hlavní stránku diskuzí renatacerna | 3. 11. 2015 9:50
Zdravím, na mateřské se snažím vydělat nějaké peníze a nejlépe to jde asi přes internet. Člověk nemusí nikam chodit a prostě si jen sedíte u počítače. Umím celkem dobře anglicky, tak například překládám za peníze, to mě docela baví. Zkouším také obchodovat na internetu s manželem. Obchodujeme na burze, zatím se nám docela daří. Chtěla jsem se zeptat, nezkoušeli jste to také někdo? Jedná se o binární opce. Mohli bychom se podělit o zkušenosti a poradit si.
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
renatacerna | 4. 11. 2015 9:09
@Petra Tak mě teď napadlo, nezkoušela jsi FOREX obchodování?
renatacerna | 4. 11. 2015 9:07
@Petra Tak na to, že jsi to objevila teprve nedávno, tomu celkem rozumíš Jak říkám, já se o to nějak extra nezajímám, spíše manžel. Vím, že studuje na nějaké podobné stránce. Myslím, že je to tahle http://opcebinarni.com/ a také myslím, že používá nějakou strategii z toho webu a podle té se mu celkem daří, teda aspoň minule se mu dařilo, když jsem se na něho dívala. A jak ti to jde jinak, vyděláváš? Přijde mi, že tomu celkem rozumíš.
Petra | 3. 11. 2015 16:51
Ahoj, binární opce jsem objevila teprve nedávno, zatím studuju a demuju. Vždycky si připravuju nějakou strategii, a pak na http://opcebinarni.cz/category/obchodni-strategie vyjde něco novýho a zkouším zase něco jinýho Teď se snažím kombinovat pivoty se svíčkovými patterny. Při testování mi to vychází celkem dobře, ale problém je trochu s časem, že u toho nemůžu sedět celý den. Takže přemýšlím o nižším time frame (5M), aby bylo dost příležitostí.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Ve vašem okolí je někdo nový, kdo vás ještě nestačil poznat, a už vás nemá rád. Pozor na něj, je to bezohledný člověk, který vás snadno…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama