Odešla mi hlenová zátka čirá, mám jet do nemocnice když už přenáším ?

Zpět na hlavní stránku diskuzí žabičkaa | 19. 12. 2010 8:44
zítra mám nastoupit do nemocnice na vyvolávání a dneska ráno mi odešla hlenová zátka, mám jet raději do nemocnice nebo to nic není ???
Celkem 5 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
hajkovamarketa | 5. 10. 2011 13:55
@Lenka Kočicová No, já porodila po vyvolávání 4. 3. 2011 na první pohled zdravou holčičku. až na to, že mi pořád po kojení zvracela. Sestry pořád že se určitě přepila plodové vody, ale mi se pořád něco nezdálo. tak dlouho jsem do nich hučela, až nakonec pojaly podezření a odvezly ji na rentgen. pak po několika nekonečných hodinách mi sdělily, že si pro dceru jede sanitka, že se narodila s artrézií tlustého střeva a musí okamžitě na operaci. dceru jsem si odvážela z nemocnice domů až po nekonečném probrečeném měsíci.
Lenka Kočicová | 16. 1. 2011 22:15
@žabičkaa jujky,to bylo asi i docela nepříjemné,ale vím jaké to je nebyt dlouho s mimískem.Když se narodil Adámek,tak ho dali přítelovi hned do náručí a ten mi ho ukázal,dokonce ho i zkoušeli přiložit na kojení,ale nechytil se tak ho sebrali a odvezli prč.Narodil se ve 2:43 a malého mi přivezli až v jedenáct dopoledne :'( .Všechny moje kamarádky,které rodily spontánně jako já měli prcka na bříšku hned po narození a nebo celé ty dvě hodiny co se tam leží u sebe a mě ho odvezli pryč a ani neřekli proč jen že je moc unavený po porodu jako já a frnk pryč.Až od přítele na druhý den jsem se dozvěděla,že měl malý omotanou pupeční šňůru okolo krku,jelikož to viděl.A to byl nejspíš důvod proč mi ho nedali,ale měli mi to říct.V porodnici jsme byly 8 dní a úplně zbytečně,ale jinam asi rodit nepůjdu,jen jsem neměla štěstí na ty správné lidi,jinak porodní asistentka a dr. perfektní jen neřekli co měli...
žabičkaa | 16. 1. 2011 21:52
@Jana Ahoj no tak můj porod probíhal tak nějak rychle :o) že bych to přála každé.. 20.12. jsem nastupovala v 8:00 do nemocnice na vyvolávání, od rána mi dávali injekce a prášky ale nic nezabíralo, vůbec jsem se neotevírala.. Ve 13.00 mi začaly bolesti tak jsem zvonila na sestru že to mám po 4minutách a ona ať jdu do sprchy ať si dávám teplou sprchu na břicho.. Asi v 16.00 už jsem nemohla bolestí vydržet tak jsem volala přítelovi ať přijede, že se už asi něco klube, pak přišel primář, že to jsou poslíčci že k porodu to musí být kontrakce, ale já už tu bolest nemohla vydržet tak mi dali něco jako kapačku ale měla jsem bolesti asi po 1minutě ale bolest šílená, přítel mě otíral studenou vodou a nic nepomáhalo v 18.00 přišel opět primář že mi udělají císař že mě nenechají takhle dál trpět, svíjela jsem se tam až na zem.. Vezli mě na sál a já brečela radostí, že malého už budeme mít na světě, píchli mi epidurál a pořád si tam ze mě dělali srandu že jsem si musela spléct poslední datum měsíčků že tolik injekcí co do mě dali na vyvolávání že by zabralo i u slona.. :) bylo to pohodlné že jsem necítila žádnou bolest u porodu, jen jsem cítila jak mi zmáčkli břicho pod žebry a malej byl na světě v 18:42 ale ani mi ho neukázali to mě štvalo jen jsem ho slyšela jak brečí a já začala taky, přítel si ho šel popsat to jsem slyšela jak mu říkala sestra, jinak u mě nebyl u porodu.. šili mě asi 30minut no prostě dlouho, pak si jen pamatuji jak mě vezli na pokoj a malého mi přivezli až po 21hodině strašně dlouho.. a to prý dávají dítě hned k sobě, no u mě se to tedy nestalo.. a na pokoj mi ho dali až ve středu večer, pač jsem v úterý ráno sebou sekla v koupelně na dlaždičky, ale nic se mi naštěstí nestalo,hlavně mě nevzali ani na vyšetření, další dítě tam asi v té porodnici nepřivedu na svět, sestřičky nepříjemné.. No za týden nás pustili a rosteme jako z vody..
Lenik1992 | 14. 1. 2011 13:07
ahoj jsem 40tt. a dneska ze mě vyšel takovej čirej hlen co by to mohlo znamenat??
Jana | 19. 12. 2010 19:11
No já bych asi jela,nebo si tam aspoň zavolala.Tak držím pěstičky,pak dej vědět,jaký jsi měla porod!
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jak je to dlouho, co jste viděla film „Bezstarostná jízda“? Vzpomenete si ještě, jaký pocit to ve vás vyvolalo? Jestliže ve vás dřímá…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci