Maminka.czDiskuze

Odešla mi hlenová zátka čirá, mám jet do nemocnice když už přenáším ?

Lenka Kočicová 16. 1. 2011 22:15:46
jujky,to bylo asi i docela nepříjemné,ale vím jaké to je nebyt dlouho s mimískem.Když se narodil Adámek,tak ho dali přítelovi hned do náručí a ten mi ho ukázal,dokonce ho i zkoušeli přiložit na kojení,ale nechytil se tak ho sebrali a odvezli prč.Narodil se ve 2:43 a malého mi přivezli až v jedenáct dopoledne :'( .Všechny moje kamarádky,které rodily spontánně jako já měli prcka na bříšku hned po narození a nebo celé ty dvě hodiny co se tam leží u sebe a mě ho odvezli pryč a ani neřekli proč jen že je moc unavený po porodu jako já a frnk pryč.Až od přítele na druhý den jsem se dozvěděla,že měl malý omotanou pupeční šňůru okolo krku,jelikož to viděl.A to byl nejspíš důvod proč mi ho nedali,ale měli mi to říct.V porodnici jsme byly 8 dní a úplně zbytečně,ale jinam asi rodit nepůjdu,jen jsem neměla štěstí na ty správné lidi,jinak porodní asistentka a dr. perfektní jen neřekli co měli...
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Video

Diskuze

Doporučujeme