Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Odrážedlo pro 1 půl roční holčičku

Ahoj maminky, prosím o radu.Chystám se koupit naší 1 a půl roční holčičce první odrážedlo.Vím,že je to důležité pro rozvoj rovnováhy a tak bych ráda dobře vybrala. Tak bych ráda slyšela jestli je odrážedlo opravdu kvalitní a jestli se tak jenom netváří.Případně tipy na jiná odrážedla.Děkuji
Celkem 20 odpovědí Zobrazit jako strom
ahoj, nemáte někdo zkušenost s odrážedlem https://www.cyklovybava.cz/odrazedlo-galaxy-kosmik-c... ?Chtěli bychom ho pořídit pro 2letou holčičku, ale je jich na trhu tolik že nevíme jaké vybrat. děkuji
Odpovědět To se mi líbí0
U nás jsme na kvalitu nehleděli, vzhledem k tomu, že to má jen na rok dva
Odpovědět To se mi líbí0
@Martta Rozhodně bych volila odrážedlo Puky, je kvalitni a pro začátek ježdění velmi vhodný a rychle se na něm děti naučí jezdit i po bytě :)
Odpovědět To se mi líbí0
Vyberte odrážedlo s kovovým rámem, víc vydží.
Odpovědět To se mi líbí0
Nebo jestli máte menší dítě, tak jsem viděla takový plastová, krytá stříškou, třeba berušky, a tak. Také moc pěkné, a cena někde kolem 1500 Kč.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj mám stejný problém, potřebovala bych nějaký kontakt nebo stránku na kvalitní odrážedla pro moje dítě. Cením si každé rady. Děkuji.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojte, vím že jste sem už všichni psali nějaké odrážedla ale chtěla bych se zeptat jaké je podle vás momentálně koupit odrážedlo? Máte nějaký tip nebo zkušenosti z aktualní doby? Hledám nějaké lehké dobře ovladatelné a aby něco vydrželo. Poradte prosím :) děkuji předem za vaše odpovědi
Odpovědět To se mi líbí0
Super návod, jak na to, najdete v tomto článku http://blog.prodeti.cz/pro-deti/jak-vybrat-detsk... , myslím, že je tam opravdu vše. A co se týče značky, tak za mě First bike.
Odpovědět To se mi líbí0
Urcite prvně kvalitni odrazedlo to pak prodas a koupis kolo tak to udelali my :) znacky frog a early rider jsou super ! :)
Odpovědět To se mi líbí0
My máme "2v1" - dvojkolka a trojkolka a oba prcci (i když ten větší už skoro nejezdí ) jsou s ním spokojený :)
Odpovědět To se mi líbí0
Já jsem koupila first bike, vyhovovalo mi, že je to kolo lehké a že když ho budu muset nosit, že moc neváží a musím říct, že je super! A taky je to jedno z nejnižších odrážedel - také jsme to kupovali v roce a půl a tak byl problém, že většina kol byla ještě moc vysoká pro tak malé dítě. Ale malá jezdí hned sama, jde jí to a evidentně jí to baví.
Odpovědět To se mi líbí0
My jsme odrážedlo zdědili takže nám problém s řešením toho jaké odrážedlo koupit odpadl. Za chvíli už nás ale čeká řešit jaké první kolo koupit, škoda že známá jejich první kolo prodala měli bysme zase o starost míň:))
Odpovědět To se mi líbí0
Já koupila normálně bazarové kolo-odrážedlo za pár kaček pro obě dcery a jsem spokojená. Pokud jde o brzdu, tak my máme obě s brzdou. U toho maličkého /prvního/ jsme jí nevyužili, ale u většího už ano. Mladší dceři jsme rovnou kupovali odrážedlo větší, protože je vzrůstem hodně veliká. Ve 2 a 1/4 se už učí brzdu používat. Starší dcera (3 a 1/2 roku) už zvládá brždění skvěle, a to i zpětným zašlápnutím na kole se šlapkami (jezdí bez balančních koleček). Takže pokud myslíte, že odrážedlo vydrží dlouho, určitě doporučuji s brzdou, protože ty rychlosti, kterých jsou prckové později schopni dosáhnout, jsou nohama neubrzditelné (obzvlášť z kopce).
Odpovědět To se mi líbí0
přímo s tím odrážedlem zkušenost nemám já jsem si u nich kupovala kolo ale byla jsem tam spokojená.Byli ochotní a celý obchod je moderní a stylový.Teď bych chtěla koupit synovci odrážedlo,sestra chce klasickou motorku ale mě to pořád táhne jít radši vybrat nějaké originální radši tam no ale asi si to teda nechám až pro to svoje
Odpovědět To se mi líbí0
Taky si myslím že brzda je potřeba až u kola ale u toho odrážedla se dítě stejně nerozjede tolik aby tu brzdu potřebovalo navíc má celou dobu nohy na zemi ne jako na kole takže podle mě nehrozí že by se mu nepodařilo zabrzdit, a z kopce ho asi jen tak spouštět nikdo nenechá takže...
Odpovědět To se mi líbí0
@daniella Máme odrážedlo bez brzd a nevidím v tom žádnou nevýhodu. Osobně bych odrážedlo s brzdou ani nekupovala, četla jsem že děti mívají problém s dohmatem a s mačkáním brzdy. Navíc se všeobecně ví že děti brzdí intuitivně nohama takže podle mě je brzda u odrážedla nadbytečná.
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj chtěla bych se zeptat co si myslíte že je lepší jestli shánět odrážedlo s brzdou nebo bez?nemůžu se rozhodnout donedávna jsem ani nevěděla že se dělají s brzdou a teď nevím,kdyby to nebylo potřeba tak by to asi nevyráběli nebo jak to je?můžete někdo srovnat?díky
Odpovědět To se mi líbí0
Zkus si projít ostatní diskuse,já jsem našla na early rider samou chválu takže to vypadá že je to kvalitní odrážedlo,ale sama ho teda nemám takže nemůžu říct z vlastní zkušenosti ale taky si myslím že dřevo je jako materiál ten nejlepší co může být takže já bych ho brala
Odpovědět To se mi líbí0
koukám že je to odrážedlo ze dřeva.to myslím mluví samo za sebe.určitě bude kvalitnější než nějaké plastové protože plast kvalitu dřeva prostě nikdy nenahradí.my už máme klasickou motorku ale tohle odrážedlo vypadá dobře myslím že na něm nemá být co špatné
Odpovědět To se mi líbí0
Já také sháním odrážedlo pro naši V. Budou jí dva roky, ale stále se nemůžu rozhodnout, všude čtu o spoustě odrážedel takže vůbec nevím, které je nejlepší, vím jenom to že plastovou motorku nechci a odrážedla first bike se mi designově moc nelíbí, to spíš už to dřevěné, na které se ptáš, bohužel nic k tomu nevím.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme