Odsávačky mléka

Zpět na hlavní stránku diskuzí Kaaczula | 30. 1. 2010 11:16
Maminky, prosím o radu - ráda bych sem tam odsála mateřské mléko a schovala si do mrazáku, kdyby byla nějaká krizová situace. Jakou byste mi doporučily pořídit odsávačku - stačí manuální nebo je lepší nějaká elektrická? Jaká je vaše zkušenost? Mám šestitýdenní miminko a mléka sotva o trochu navíc, než je potřeba.
Celkem 12 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
helulela | 1. 4. 2010 9:57
Ahoj, na příležitostné odstříkávání ti bude stačit manuální. Já mám Avent Isis, doporučili mi ji v porodnici, když musel malý na operaci. Jde mi to s ní dobře a nebyl žádný problém.
Míša Chlapíková | 4. 2. 2010 9:08
Ahoj,já taky odsávala mlíko manuální odsávačkou a měla jsem tu stou páčkou bylo to v pohodě a ani mi to nepřišlo moc pracný.
| 3. 2. 2010 22:23
ahoj,ja mela pistovou,tak v tom druhem mesici-to jsem mela mleka dost,ale ta odsavacka me nenadchla,pak se zdravot.duvodu jsem kojila mene,tak mi klesla tvorba mleka-100ml denne,poridila jsem si el.odsavacku a s jeji pomoci jsem si mleko opet navysila-600ml,neodsava uplne sama,ale jsem spokojena,pry zezacatku nemusi ani tect mleko,ale jak ta odsavacka prs stimuluje,tak se mleko vytvari take,s mlikem to chce trpelivost..
Very | 1. 2. 2010 9:08
Já měla pístovou, ale značku už ti nepovím, to si nepamatuju.....už ji doma nemám.
Very | 1. 2. 2010 4:56
@Very NA tu trochu mléka: sem chtěla napsat
Very | 1. 2. 2010 4:55
Jo jo, zkus to.......je to fakt malá částka ,takže když to neklapne,nebude ti líto peněz. Mně to sní docela šlo, a tu trochu mléka. I té mé kamarádce to s ní šlo...jenomže ona fakt měla moc a moc mléka, tak proto si pak pořídila tu elekrickou, aby to bylo rychlejší.
Kaaczula | 31. 1. 2010 20:55
Toho já se právě bojím, že s tou manuální odsávačkou to bude akorát stejná dřina, jako ruční odstříkání, a stejný - téměř nulový - efekt. Ale asi ji pořídím a pokud by to nešlo, tak tu elektrickou zkusím nejdřív půjčit.
Very | 31. 1. 2010 5:03
Jo jo, někdy to s manuální nejde.....já to zkoušela, a bylo to v poho.....protože malý dost vypil, a já pak odstříkala trošku.¨To co zbylo. No ale to chce asi fakt vyzkkoušet.
Edithka09 | 30. 1. 2010 23:26
Tak mě to teda tou manuální nešlo skoro vůbec. Protože jsem o to kojení fakt hodně stála,pořídili jsme elektrickou a byla jsem hodně překvapená, kolik mléka jsem si odstříkala... A díky tomu jsem se rozkojila a potom vlastně jsem ke konci dávala sice Nutrilon, ale ještě to odstříkaný jsem si schovala a tak za dvakrát jsem měla plnou dávku, kterou jsem dala malý... Je to fakt nebe a dudy ta manuální a elektrická. Ale je to dost peněz, to uznávám. Prý to v některých porodnicích půjčujou, za poplatek. Já jsem si sehnala starší a je fakt bezvadná..
Very | 30. 1. 2010 20:31
No záleží fakt na tom, kolik mléka bys odstříkala. není to tak hrozné..pokud se nechystáš odstříkat litr
Kaaczula | 30. 1. 2010 20:22
Veruško, díky za tip, těch peněz je mi taky líto. Jen jsem si nebyla jistá, jestli to s tou manuální odsávačkou není moc pracné.
Very | 30. 1. 2010 11:53
Ahoj . Záleží, kolik mléka si myslíš, že odstříkáš...... jestli toho nebude moc...klidně bych pořídilajenom manuální odsávačku......stojí pár korun. Když na to přijde.......můžeš pak kdykoliv zakoupit elektrickou....... !!! Kamarádka měla elektrickou, měla i manuální , jenomže ona byla jak dojná kráva a měla mléka fakt litry, tak jí to s tou manuální dlouho trvalo, proto koupila elektrickou, bylo to rychlejší a pohodlnější, ale myslím, že pro trochu mléka ta manuální stačí. A navíc když by ti manuální nakonec nepasovala......nebude ti líto ji dát do šuplíku , protože to fakt stojí pár korun. A pak bys koupila tu dražší.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

I když se zdálo, že vše půjde lehce, nyní jste ve svém snažení narazila na překážku, kterou nelze překonat. Mělo by vám být jasné, že…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci