Odsávačky mléka

Zpět na hlavní stránku diskuzí Kaaczula | 30. 1. 2010 11:16
Maminky, prosím o radu - ráda bych sem tam odsála mateřské mléko a schovala si do mrazáku, kdyby byla nějaká krizová situace. Jakou byste mi doporučily pořídit odsávačku - stačí manuální nebo je lepší nějaká elektrická? Jaká je vaše zkušenost? Mám šestitýdenní miminko a mléka sotva o trochu navíc, než je potřeba.
Celkem 12 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
helulela | 1. 4. 2010 9:57
Ahoj, na příležitostné odstříkávání ti bude stačit manuální. Já mám Avent Isis, doporučili mi ji v porodnici, když musel malý na operaci. Jde mi to s ní dobře a nebyl žádný problém.
Míša Chlapíková | 4. 2. 2010 9:08
Ahoj,já taky odsávala mlíko manuální odsávačkou a měla jsem tu stou páčkou bylo to v pohodě a ani mi to nepřišlo moc pracný.
| 3. 2. 2010 22:23
ahoj,ja mela pistovou,tak v tom druhem mesici-to jsem mela mleka dost,ale ta odsavacka me nenadchla,pak se zdravot.duvodu jsem kojila mene,tak mi klesla tvorba mleka-100ml denne,poridila jsem si el.odsavacku a s jeji pomoci jsem si mleko opet navysila-600ml,neodsava uplne sama,ale jsem spokojena,pry zezacatku nemusi ani tect mleko,ale jak ta odsavacka prs stimuluje,tak se mleko vytvari take,s mlikem to chce trpelivost..
Very | 1. 2. 2010 9:08
Já měla pístovou, ale značku už ti nepovím, to si nepamatuju.....už ji doma nemám.
Very | 1. 2. 2010 4:56
@Very NA tu trochu mléka: sem chtěla napsat
Very | 1. 2. 2010 4:55
Jo jo, zkus to.......je to fakt malá částka ,takže když to neklapne,nebude ti líto peněz. Mně to sní docela šlo, a tu trochu mléka. I té mé kamarádce to s ní šlo...jenomže ona fakt měla moc a moc mléka, tak proto si pak pořídila tu elekrickou, aby to bylo rychlejší.
Kaaczula | 31. 1. 2010 20:55
Toho já se právě bojím, že s tou manuální odsávačkou to bude akorát stejná dřina, jako ruční odstříkání, a stejný - téměř nulový - efekt. Ale asi ji pořídím a pokud by to nešlo, tak tu elektrickou zkusím nejdřív půjčit.
Very | 31. 1. 2010 5:03
Jo jo, někdy to s manuální nejde.....já to zkoušela, a bylo to v poho.....protože malý dost vypil, a já pak odstříkala trošku.¨To co zbylo. No ale to chce asi fakt vyzkkoušet.
Edithka09 | 30. 1. 2010 23:26
Tak mě to teda tou manuální nešlo skoro vůbec. Protože jsem o to kojení fakt hodně stála,pořídili jsme elektrickou a byla jsem hodně překvapená, kolik mléka jsem si odstříkala... A díky tomu jsem se rozkojila a potom vlastně jsem ke konci dávala sice Nutrilon, ale ještě to odstříkaný jsem si schovala a tak za dvakrát jsem měla plnou dávku, kterou jsem dala malý... Je to fakt nebe a dudy ta manuální a elektrická. Ale je to dost peněz, to uznávám. Prý to v některých porodnicích půjčujou, za poplatek. Já jsem si sehnala starší a je fakt bezvadná..
Very | 30. 1. 2010 20:31
No záleží fakt na tom, kolik mléka bys odstříkala. není to tak hrozné..pokud se nechystáš odstříkat litr
Kaaczula | 30. 1. 2010 20:22
Veruško, díky za tip, těch peněz je mi taky líto. Jen jsem si nebyla jistá, jestli to s tou manuální odsávačkou není moc pracné.
Very | 30. 1. 2010 11:53
Ahoj . Záleží, kolik mléka si myslíš, že odstříkáš...... jestli toho nebude moc...klidně bych pořídilajenom manuální odsávačku......stojí pár korun. Když na to přijde.......můžeš pak kdykoliv zakoupit elektrickou....... !!! Kamarádka měla elektrickou, měla i manuální , jenomže ona byla jak dojná kráva a měla mléka fakt litry, tak jí to s tou manuální dlouho trvalo, proto koupila elektrickou, bylo to rychlejší a pohodlnější, ale myslím, že pro trochu mléka ta manuální stačí. A navíc když by ti manuální nakonec nepasovala......nebude ti líto ji dát do šuplíku , protože to fakt stojí pár korun. A pak bys koupila tu dražší.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

To, co by vás v jiných dnech nechalo v naprostém klidu a možná byste si toho ani nevšimla, bude dnes na vaše city působit nečekanou…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci