Maminka.czDiskuze

Odsávačky?

6. 10. 2009 18:28:19
Ahojky Maruško, mám 2 měsíčního chlapečka Ondráška a také jsem odstříkávala, protože měl 1320 g, když se narodil a unavoval se při kojení, ale bohužel jsem ho musela přestat kojit,protože to nezvládal. Mám doma mechanickou-pákovou odsávačku NUK ta je úplně na prd a hrozně se nadřeš. A pak jsem si koupila elektrickou Medela na dvě prsa, ale můžeš to používat jen na jedno. A řeknu ti, výborná věc!!!!!!!!!!! Nejlepší je Medela, mají ji ve všech porodnicích, tak jsem si ji právě vyzkoušela a už jsem mechanickou nechtěla. A jak píše Lucka, je i na baterky, takže si ji můžeš vzít kdekoliv. Kdyby jsi chtěla tu pákovou, tak jí prodávám na Mimibazaru za 699,- stála původně 1399,- kupovala jsem jí v červnu 2009, ale použila jen 2x. A kvůli Bobíška, že jsme kojení nezvládli, prodávám i tu elektrickou za 2000,- Původně stála 3200,- Je v naprosto bezvadném stavu. Kdybys chtěla, tak pisni. Ale rozhodně si kup elektrickou!!!!!!!!!!!!!!! Mám čerstvou zkušenost
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme