odstranění tetování

Zpět na hlavní stránku diskuzí gábina | 26. 7. 2015 12:42
Dobrý den,mám dceru (19let) před rokem si nechala udělat tetování a teď se jí znelíbilo že by chtěla jiné a jinam.může někdo poradit dobrou kliniku? Našly jsme společnými silami dobré recenze na kliniku která je v Praze.Absolvoval někdo z vás tento zákrok? případně kde?
Celkem 8 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Fanyna | 7. 7. 2016 21:10
@Lucka Tady jsem našla zábavnou alternativu, když se chcete vyhnout jizvě :)http://fanmag.cz/40-fotek-ktere-dokazuji-z...
Kačik | 28. 3. 2016 23:44
Tetování jsem si nechávala odstranit a všechno super, je ale potřeba jít na dobrou kliniku, nejlépe si rovnou vybrat i osvědčeného doktora.
Miška | 1. 9. 2015 18:42
@Lucka ženy zrovna dneska jsem se bavila s kamarádkou která mě láká na epilaci laserem jak tak koukám tak ta klinika je vážně hodně známá.Ale můžu potvrdit že jsem na ni nenašla zatím jedinou špatnou recenzi :)
Lucka | 30. 8. 2015 11:07
@Tamara ok to respektuji a chápu:)
Tamara | 26. 8. 2015 12:33
@Lucka Email bohužel nezveřejnuji mám k tomu své důvody ale pokud dodáte kontakt sem do diskuze budu moc ráda děkuji vám
Lucka | 23. 8. 2015 20:26
@Tamara Mě osobně jizva nezůstala, ale riziko je samozřejmě vždycky.I když minimální. Na této klinice mají výbornou techniku a riziko té jizvy je minimální takže se není čeho bát.Navíc cokoliv budete chtít vědět vám trpělivě sestřička vysvětlí.Kdyby jste chtěla kontakt můžu dodat budto sem nebo na email.
Tamara | 15. 8. 2015 8:46
@Lucka Lucko není to jen o tom jestli si tetování posléze rozmyslí.Mě tatér tetování úplně pokazil a tak teď se taky rozmýšlím kam zajít aby bylo co nejmenší riziko jizvy.Mám ho na ruce na rameni takže by to bylo ted v létě hodně na očích kdyby zůstala jizva.Ale plánuju další tetování na lýtko a na druhé rameno, jen zajdu k jinýmu tatérovi a raději dám na doporučení. A vám jizva po odstranění zůstala?
Lucka | 7. 8. 2015 21:48
Na odstranění jsem byla před dvěma lety.Šla jsem k nim na základě dobrých referencí a oplatilo se mi to.Ať dcera ale počítá s tím, že to není na jedno sezení,pokud na odstranění půjde a ať si tedy druhé tetování raději rozmyslí aby potom za rok za dva znovu nemusela jít na odstranění :)
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Matka ve vás se stále hlasitěji dovolává svých práv, proto není divu, že se snažíte všem okolo sebe řešit jejich problémy a nabízet…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci