reklama

Opakované zápaly plic u dětí

Zpět na hlavní stránku diskuzí pettas | 18. 3. 2012 23:25
Milí rodičové, ráda bych se zeptala, zda nemáte někdo nějaké zkušenosti s opakovanými zápaly plic u dětí? Jak se děti (ne)léčí, jak rychle se uzdravují, jaká atb., léky jim předepisují jejich lékaři? Jak dlouho jsou mimo dětský kolektiv, pomohly jim např. rehabilitace jako dechová cvičení, hra na flétnu, plavání nebo léčebné ozdravné pobyty, lázně? Jaká odborná vyšetření jste s dětmi absolvovali apod. Díky za každé info.
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
pettas | 22. 3. 2012 13:45
@ my se zápaly plic bojujeme furt, bohužel až teď po 3 letech konečně někoho napadlo moje dítě poslat na alergologii. Zatím to vypadá, že bude astmatik a všechny ty problémy způsobovalo neléčené astma a 3 roky tak zřejmě zbytečně a špatně moje dítě dostávalo atb a různé věci na posílení imunity. Přeju hodně štěstí v léčbě.
| 22. 3. 2012 10:19
Tak to by mě taky zajímalo, po týdnu kdy vše sedimentace i ko byli v pořádku ho máme znovu. poprvé klacid, ted zinat, sedím a nevím jestli mu to dát, je to zřejmě virové , má bílé sputum.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Dala jste si za úkol dosáhnout vysokých cílů a nyní se začínáte strachovat, jak to všechno dopadne. Připravte si záložní plán pro…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama