Opakované zápaly plic u dětí

Zpět na hlavní stránku diskuzí pettas | 18. 3. 2012 23:25
Milí rodičové, ráda bych se zeptala, zda nemáte někdo nějaké zkušenosti s opakovanými zápaly plic u dětí? Jak se děti (ne)léčí, jak rychle se uzdravují, jaká atb., léky jim předepisují jejich lékaři? Jak dlouho jsou mimo dětský kolektiv, pomohly jim např. rehabilitace jako dechová cvičení, hra na flétnu, plavání nebo léčebné ozdravné pobyty, lázně? Jaká odborná vyšetření jste s dětmi absolvovali apod. Díky za každé info.
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
pettas | 22. 3. 2012 13:45
@ my se zápaly plic bojujeme furt, bohužel až teď po 3 letech konečně někoho napadlo moje dítě poslat na alergologii. Zatím to vypadá, že bude astmatik a všechny ty problémy způsobovalo neléčené astma a 3 roky tak zřejmě zbytečně a špatně moje dítě dostávalo atb a různé věci na posílení imunity. Přeju hodně štěstí v léčbě.
| 22. 3. 2012 10:19
Tak to by mě taky zajímalo, po týdnu kdy vše sedimentace i ko byli v pořádku ho máme znovu. poprvé klacid, ted zinat, sedím a nevím jestli mu to dát, je to zřejmě virové , má bílé sputum.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Dnes vám nedělá problém vcítit se do ostatních lidí a pochopit jejich motivaci. Znáte-li někoho, kdo má problémy v osobním životě,…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci