Opakovaný porod cisařským řezem

Zpět na hlavní stránku diskuzí fil-de-lin | 12. 10. 2009 13:43
Ahojky všem, ráda bych se zeptala jestli by se tu našel někdo kdo má zkušenosti s více císařskými porody. Já sama mám za sebou tři a i když vím, že je to trochu riziko chtěla bych ještě jedno miminko s novým přítelem. Budu muset podstoupit, ale umělé oplodnění, protože jsem při posledním císaři souhlasila ze sterilizaci. Už jsem se na to ptala v různých diskuzích a neměl by to být problém. Jestli máte někdo podobný problémy ráda bych slyšela i vaše zkušenosti. Moc děkuji všem.
Celkem 5 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Monika | 6. 3. 2010 20:38
Jsem z Kladna, ale tady už se báli a klepali si na čelo, že jsem blázen, že jdu do 4 císaře. Tak jsem jezdila do Motola. Prohlídky jsem měla po třech týdnech a ke konci po 14 dnech. Jinak rozestupy zhruba po čtyřech letech.
fil-de-lin | 5. 3. 2010 21:14
@Monika Ahojky, mohla bych se zeptat v jakých rozestupech si měla ty císaře? Já teď plánuji čtvrtého. A jak si často chodila na prohlídky a co tvůj doktor na to říkal? A ještě by mě zajímalo odkud jsi, alespoň region. Já jsem ze Zlína. Díky moc za odpověď.
Monika | 4. 3. 2010 11:12
Cauky. Ja mam za sebou 4 cisarske rezy. Vse bylo v pohode, akorat mi doktor vyndal mimi o 14 driv, aby mi nepraskla deloha. mimo jine mezi tim jsem mela 9 spontalnich potratu.Z toho vseho mam dve deti, tak jsem stastna.
Lenka | 29. 1. 2010 19:09
Ahoj,
já mám za sebou 2 porody císařským řezem a rádi by jsme třetí miminko.Jenže jsem již 2x otěhotněla a vždy potratila do 12-ctého týdne. Snad se nám to ještě podaří i když obavy z komplikací mám také.
sabina37 | 13. 10. 2009 10:20
ahoj ja mam ten samý tři porody sekcí přítel by chtěl ale ja mam strach s problému ptala jsem se všude taky mam sterilizaci a musela bych jít na umělé ale ještě mam cukrovku
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jestliže se probudíte s pocitem, že na vás nikdo nemyslí a celý den budete mít za to, že vás nějak zapomněli, berte to jako výzvu,…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci