opradu velké odmítání um u 5 měsíčního miminka

Zpět na hlavní stránku diskuzí zoufalaAzhroucena | 15. 5. 2015 17:58
Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu nebo nějakou zkušenost. Opravdu už si nevím rady a dostávám se do situace, že jsem akorát vynervovaná a na nic jiného nemám náladu, což se samozřejmě odráží od mé holčičky. Dnes je dceři přesně 5 měsíců a 5 dní a už měsíc a půl máme opravdu velký problém s krmením. Rostou jí dole první zoubky takže se všichni přiklání k tomu, ale já už tomu opravdu přestávám věřit. Byla jsem asi stokrát u dr ta mi vždy řekne, že na váze přibírá, sice minimálně, ale aspoň něco. Za poslední měsíc přibrala 450g, za poslední týden 90g. Už ji um musím krmit jen ve spánku a to mi pije max 70ml, takže krmím po hodine, nebo po dvou, jak se mi jí podaří uspat, abych do ní za 24h dostala alespoň cca 650ml. Je to vážně vyčerpávající, jakmile se vzbudí kroutí se, řve, a nebo prostě spí a nesaje. Pomalu začínám s příkrmy, k obedu masozeleninový příkrm to jí chutná když má náladu zvládne těch 125g skleničky. Chci se zeptat, měla jste někdo podobný a dlouhodobý problém ? Jde to vyřešit nějak jinak ? Vím, že mléko je nejdůležitější, ale takhle to nejde, tak dávat třeba k obědu příkrm, svačina ovoce, nějaký jogurt třeba ? J8 nevím, aby se dalo nějak nahradit to mléko a měla mléčné výrobky Dr jí několikrát prohlížela a přijde jí vpořádku, směje se, hraje si, spinká dobře. Prosím o rady, opravdu už se to všechno odráží na naší celkovou rodinou pohodu, která teď už opravdu moc nevládne.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Dnes vám nedělá problém vcítit se do ostatních lidí a pochopit jejich motivaci. Znáte-li někoho, kdo má problémy v osobním životě,…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci