Optiky- jaké brýle,vyšetření zraku,čočky...

Zpět na hlavní stránku diskuzí ADELENKA | 23. 4. 2013 19:40
ahoj tato diskuze by nám měla pomoci, tak v to doufám že tomu to bude sloužit. Já potřebuji brýlové čočky pro práci s PC, jelikož pracuji s počítačem každý den, dále bych potřeboval vyšetření zraku. Díky za poskytnuté informace.
Celkem 8 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Ila | 22. 7. 2013 12:53
@ hojky odkud jsi? Já chodím do optiky v Třinci a tam my vždy velice dobře poradí, podle mě je to velice důležité, aby člověk se cítil dobře, jak v brýlích tak třeba v čočkách, tak kdyby jste byla z Třince, tak se ozvěte ;)
| 17. 7. 2013 13:30
Dobrý den, vypadá to že budu muset začít nosit brýle, ale nevím do jaké optiky bych měla jít, nedokážu si představit, že je budu muset nosit. A proto bych ráda někoho, kdo my poradí a vybere se mnou supr módní brejličky. Díky
Jitkaa | 25. 6. 2013 21:27
Ano to jsem ráda, že jsou ochotní. Ano to vím, kde je. Nevíte, jak dlouho fungují? Segra scháněla čočky značky Zeiss, nevíte jestli je také mají.
Miluš | 28. 5. 2013 9:41
Já znám akorát v Moravské ostravě optiku na 28.října 139 , znáte to tam? A jsou zde velice ochotní, vše udělají, co si jenom budete přát, mám od nich také brýle a jsou stylové. Určitě bych se barevným čočkám nebránila.
Ilonkaaajirusova | 27. 5. 2013 18:27
Nazdárek, hledám optiku která by měla pobočku v Ostravě. Nevíte o nějaké? Ráda bych si nechala udělat nové brýle a také i chci pořídit barevné čočky. Zatím ještě nevím jaké, doufám že by mi mohli v optice poradit. Ráda bych doporučení a informace, děkuji.
Lucie | 23. 5. 2013 10:22
@ADELENKA Ano to jsem ráda, brýle sluneční pokud vím tak mají, určitě bych vám mohla dát stránky www.optikajakesova.cz Pokud by jste chtěla, vědět další informace určitě je vám dám. Byla jsem zde teď nedávno, měnila jsem si obruby u brejliček a jsem z nich celá odvařená =)
ADELENKA | 28. 4. 2013 20:26
@Lucie Ano velice jste mi pomohla, do Třince to nemám daleko.Ale zajímalo by mě co vše nabízejí? Jelikož scháním i kloudné sluneční brýle a pár dalších drobností. Popřípadě bych byla velice ráda za jejich internetové stránky (pokud je mají). Díky
Lucie | 28. 4. 2013 13:09
Dobrý den, tyto čočky nabízí optika Jakešová, u které jsem velice spokojena, také je používám, jelikož značnou část dne trávím za počítačem. Pokud vím tak optika Jakešová má i pobočku v Třinci, kde provádějí vyšetření zraku. Doufám, že jsem vám pomohla Lucie
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Celá rodina pokašlává a vy se možná také necítíte nejlíp. Práce máte nad hlavu a tak hrozí, že když budete nemocná vy či partner, velmi…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci