otcovská dovolená

Zpět na hlavní stránku diskuzí faldik | 14. 11. 2016 9:05
Ahojki maminky nevite některá kdyz začíná ten placený týden po porodu pro otce? nikde na netu to nemůžu najít :( nejdřiv se mluvilo že od ledna 2017 ale ten už se blíží a nikde ani zmínka že to tak doopravdy bude
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
wefka | 2. 12. 2016 10:42
@wefka Jo a bacha, tatínek nebude placený v plné výši tak, jako kdyby byl v práci. Za dny, kdy bude doma, dostane jen cca 70% platu.
wefka | 2. 12. 2016 10:39
Ahoj, zákon zatím nebyl schválený: viz http://www.psp.cz/sqw/historie.sqwNejsem právník v praxi, ale maminka-čekatelka s nějakými základními znalostmi práva a z laického pohledu to chápu tak, že to hned tak asi nebude :/ Aktuálně čeká v poslanecké sněmovně, pak ještě senát a prezident. Nicméně až bude zákon účinný, tak bude platit 6 týdnů zpětně.
Jaj | 29. 11. 2016 16:36
To by mě taky zajímalo. Nikde nic o tom, články naposledy z června a září. Naposledy jsem četla, že to prošlo prvním čtením v parlamentu, ale pak jsou ještě další čtení, senát a prezident. Může se to vůbec do ledna stihnout?
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Dnes máte příležitost vyřešit dlouhotrvající konflikty, jejichž řešení vždy ztroskotalo na neschopnosti se dohodnout a pochopit názory…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci