Otěhotnění po zblbnutí antikoncepce

Zpět na hlavní stránku diskuzí Koky | 19. 6. 2015 19:41
Ahoj maminky, mám na Vás takový dotaz, snad mi budete umět poradit. Je mi 18 let, studuji a těhotná být opravdu nechci a nemůžu. Beru dva roky antikoncepci Mercilon, teď jsem ji chtěla brát pět týdnů v kuse (jedno celé plátíčko a 14 tablet z dalšího), ale jsem osel a zapomněla jsem, že jsem po minulém, třítýdenním plátíčku, udělala pauzu. Takže jsem minulou sobotu (13.6.) přestala jíst prášky v domnění, že je jím pátý týden, ovšem dojedla jsem teprve druhý týden - 14. tabletu. V úterý jsem spala s přítelem (neudělal se do mně) a jakmile jsem ráno svou chybu zjistila, hned jsem běžela pro pilulku po, kterou jsem tedy užila do pěti hodin o styku. ve středu odpoledne jsem to dostala a doteď mám normální silnou menstruaci jako obvykle. Ale přesto všechno - je nějaká možnost, že bych mohla být těhotná? Nevím, jak spočítat plodné dny, vzhledem k tomu, že jsem celý cyklus nedopatřením zkrátila na 14 dní a tudíž nebyla antikoncepcí nejspíš vůbec chráněná... Předem děkuji za každou radu.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Už od rána budete mít náladu někomu zakroutit krkem a budete jen čekat na příležitost, až vám někdo padne do rukou. Mějte se ale na…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci