panovačné děti a terapie pevným objetím

Zpět na hlavní stránku diskuzí Kacka12 | 4. 11. 2009 14:34
Ahoj, obracím se na všechny maminky, které se někdy u svého dítěte setkaly s Terapií pevným objetím - hledám ty, které by byly ochotné se se mnou podělit o své zkušenosti. Jsem studentka na Univerzitě T. Bati ve Zlíně a o této terapii píšu svou diplomovou práci. Protože o ní ale doposud žádná podobná práce napsána nebyla, těžko se mi hledají zkušenosti s ní. Proto prosím, pokud máte ve svém okolí maminku, která by byla ochotná mi své zkušenosti s TPO předat, dejte mi vědět, nejlépe na můj mail : malotova.j@seznam.cz. Moc mi to pomůže a budu vděčná za každou maminku. Díky, J.M.
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
| 5. 11. 2009 10:54
@Libuska Díky, budu moc ráda. není lehké někoho najít..každá pomoc dobrá
Libuska | 4. 11. 2009 22:42
Ahojky, kamarádka mi o téhle metodě řekla, poněvadž ji používá na svoji holčičku. Zrovna ale taky píše diplomku, tak se Ti asi ozve až za pár týdnů. Dám jí Tvůj kontakt.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Začne se vám opět dařit optimistické myšlení a vyhlídky do budoucna nebudou tak černé. Naleznete v sobě sílu řešit nenadálé konflikty i…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci