Maminka.czDiskuze

partnerská krize

Kytina 23. 1. 2011 5:41:21
ahojky..no tak to je krásný...paráda,mám radost i za tebe...určitě je kouzelnej drobeček maličkej...3,60 je krásný... <3 <3 takže gratulace veliká < < a je fajn,že i ty jsi v pořádku...no a já...nestíhám,doma nic moc,klid spíš jen chvílema,kluci marodí,starší měl 41,tak i na pohotost jsme museli,nastoupila jsem do práce už na plný úvazek,takže nic nestíhám,jsem v práci skoro pořád,mezitím zkoušky ve škole.zatim to vycházelo,ale ještě mě tenhle semestr čekají dvě docela velký,tak se uvidí jak to dopadne.pak to zas bude trochu klidnější...ale už po nás docela jdou,máme zadaný témata na bakalářky a budem čekat na schválení...v úterý jedem s Milánkem k zápisu a od září máme doma školáčka..to to uteklo,že to snad ani není možný...tak já jdu pobalit noťas a za chvíli vyrážim domů z noční...a jelikož jsou kluci marodivý,tak ani spát nepůjdu...spíš gruntovat..nádobí je tam hromada pořád,podlahy by taky potřebovali důkladnější revizi a o prachu na poličkách ani nemluvim. :-$ :-$ .takže asi dnešní neděle to jistí...aspoň,že nebudu muset dneska vařit,bude od včera,,ono se to nezblázní,žejo,když v neděli bude ohřívaný... tak zas někdy písni jak na tom s malým jste...jak roste a tak...jo,já mám taky přírůstek..neteřinku,na začátku prosince.viděla jsem jí jen dvakrát fofrem,jak nestíhám,ale taky krásně přibejvá a je nádherná...tak pa pa a za piš..
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme