????Pediatr v Kolíně????

Zpět na hlavní stránku diskuzí veavera | 27. 5. 2010 0:29
Ahoj, potřebovala bych poradit s dětským lékařem v Kolíně. Může mi někdo poradit a doporučit? Už bychom měli začít hledat. Děkuji moc.
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
veavera | 3. 8. 2010 12:47
Ahoj. Moc vám děkuji za rady. Nakonec jsem si vybrala p. doktorku Přidalovou. Je od nás nejblíže a už jsem se s ní setkala. Velice příjemná a milá, sestřička taky. Udělaly na mě obě velmi dobrý dojem. Pozvala si mě k sobě do ordinace, podala mi ruku, vše mi vysvětlila a udělala si ma ně čas, i když měla plnou čekárnu. Mám z toho dobrý pocit a už se těším na naši první poradnu. snad jsem si vybrala dobře. Každopádně při jakékoli pochybnosti nebo problému můžu kdykoli pediatra změnit. Snad nebudu muset. Přeji vám šťastné těhulkování a zdravé miminko. Já už to mám každým dnem
Jana Folkmanová | 2. 8. 2010 12:36
Ahojky,čekám mimi v říjnu a zařídila jsem si Mudr.Evu Matějkovou,Husovo náměstí 142, 28002 Kolín 3. TF.321727111.Všichni z mého okolí mi jí doporučili,že prý je perfektní.Už jsem se s ní osobně setkala a udělala na mě dobrý dojem.
Beruska6 | 5. 6. 2010 9:44
Ahoj,bydlela jsem s prvoroeným synem v Kolíně pár let a chodili jsme k paní doktorce Přibylové.Nevím ted přesně název té ulice Královská cesta?Zkrátka je to zezadu za Odborným učilištěm spojů a elektrotechniky,byl tam i internát.Paní doktorka byla super a já s ní byla nadmíru spokojená.Jen nevím zda tam jetě je.Tak to kdyžtak zkus tam.Pak je ještě dětský lékař v ulici Zahradní.Hned naproti je Komenského park.Tak hodně štěstí.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Možná po vás kdosi hází zamilované pohledy, které sice registrujete, ale jinak je vám to v podstatě jedno. Něco takového sice potěší,…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci