pesar FemCap

Zpět na hlavní stránku diskuzí bellis.e | 5. 3. 2013 14:05
Ahoj. Nemáte někdo zkušenosti s pesarem FemCap? Chtěla bych po porodu zkusit nehormonální antikoncepci a toto mi přijde jako dobré řešení, ale je spolehlivé? Děkuji za jakoukoliv reakci.
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
NikolaZ | 16. 3. 2014 19:22
Ahoj, s pesarem FemCap nemám dlouhou zkušenost. Používám ho **od prosince 2013**. Musím říct, že poprvé jsem si fakt nebyla jistá, jestli jsem ho zavedla správně, ale teď už vím jak na to. Vše je o cviku. Přítel si ho pochvaluje, protože nás už oba prezervativy nebavily. Říká, že o něm vůbec neví, necítí ho. Takže je to fajn oživení.
Nicméně abych si byla jistá, tak jsem byla u gynekologa, aby mi přeměřil děložní čípek. Abych měla jistotu s výběrem velikosti.
Spolehlivost zatím hodnotím jako velmi dobrou, protože jsem zatím neotěhotněla
clamp
MamaLifestyle | 11. 3. 2013 16:37
Ahoj,
nedavno jsem na Youtube zalozila 1.cesky kanal pro maminky,jmenuje se MamaLifestyle, kde tocim videa o porodu, porodnici, detech, jidlu, krase atd. Mrkni na to:
https://www.youtube.com/user/MamaLifestyle
Díky za podporu
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Vzpomenete si, kdy jste naposledy byla v divadle, v kině, na výstavě, na koncertě? Že ne? Nebo to je už dávno? V tom případě je čas to…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci