plač po namazání

Zpět na hlavní stránku diskuzí Kotviska | 3. 5. 2010 20:54
náš dvouměsíční chlapeček nám začal poslední dny po každém koupání a namazání mlékém hodně plakat tak docela bolestně což se doposud nestávalo,mleko používáme stejné jako od začatku nemá ani žádnou vyražku nic,kupkání se mu moc líbí,ale jak ho namažu tak se dá do pláče máte někdo podobnou zkušenost nebo radu Prosím!!
Celkem 5 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Kotviska | 13. 9. 2010 13:31
@petra beranova Ahojky holky tak Matýska nemažu ale používám právě ten olej do koupele.Fakt nám nejlíp pasuje olejová koupel od Nivea prodává se normálně v drogérce.
petra beranova | 7. 9. 2010 14:58
Ahojky,naše 5ti měsíční Terezka plakala po namazání olejíčkem už od narození,tak jsem potom zkusila místo olejíčku krém jestli jí nevadí právě ten olejíček,s krémem to šlo asi tak 3týdny hladce neplakala po namazání vůbec,jenže po tech 3týdnech to začalo znovu,pláče při namazání........už si stím nevím rady......
Ale ted jsem si tu přečetla že se dá koupit ten olejíček přímo do vody,asi to tedy zkusím a uvidíme.....
Mám dotaz kupuje se jen v lékárně?nebo je k dostání i v obchodech,drogériích?Popř. jak se jmenuje?Petra a Terka
| 8. 5. 2010 20:35
No vidiš.některé děti nemají mazání rády.....když sou hezky umyté.....a kdyby náhodou si někdy měla pocit, že má suchší pokožku, v lékárně se dá pořídit olejík přímo do vody....a ten hezky zvláčňuje, a nemusí se pak už mazat.
Kotviska | 8. 5. 2010 20:32
@marketavod tak jsme zkusily olejíček,pak jiné mlíčko,jiný krém a chlapečkovi se to vubec nezámlouvalo takže nemažem vubec ,naštěsti ma pokožku hebounkou takže už na něm nic zkoušet nebudu a je po pláči
marketavod | 5. 5. 2010 22:30
Ahoj, no já bych ho zkusila jednou po koupání nemazat aby sis byla jistá, že je to opravdu mlékem. A když tak potom koupit něco jiného. Asi bych zkusila olivový olejíček, protože nemusíš tolik tlačit na tělíčko, protože se roztírá úplně krásně. třeba mu vadí hlavně to roztírání. Jinak nevím.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nestůjte si za svým názorem za každou cenu, ale využijte možnosti vyslechnout kritiku od lidí, kterým důvěřujete. Jejich názory vás…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci