Pláč u kojení

Zpět na hlavní stránku diskuzí happy.ladybird | 26. 3. 2011 10:53
Zdravím, chci se zeptat na váš názor. Dcerka Ema (4,5 měsíce) už asi měsíc téměř pokaždé u kojení pláče. Pustí prs, křičí a mrská se, pak se zase vrátí k pití. A to se opakuje několikrát. Někdy na začátku, někdy uprostřed, někdy na konci kojení. Většinou se nakonec uklidní nebo skončíme, není to celou dobu. Připadá mi, že to není nedostatkem mléka, protože když mě pustí, tak jsem od mléka celá mokrá, a je slyšet, že hodně polyká. A když jsem si zkusila dát dudlík, tak se uklidnila. Podle poslední poradny přibírá dobře. Jakoby prostě to prso nechtěla nebo ji při tom pití něco vadilo... Co myslíte?
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Lenka Kočicová | 4. 4. 2011 22:40
my jsme tohle mívali při kolikách...Ale jak píše Lenka zkusit dát odříhnout třeba pomůže
Lenka | 4. 4. 2011 22:10
@ZdeničkaP Naše malá to občas dělá také - stačí, když ji dám odříhnout a pak znovu přiložím...
ZdeničkaP | 1. 4. 2011 10:14
Zdravím,u nás bylo něco podobného,ale nepřišli jsme na to,proč to bylo!Taky jsem malýho dala k prsu a on plakal,vztekal se,mrskal nožičkama,tak jsme většinou přestali,ale nezdálo se,že by měl málo.Takže bohužel radu nemám,ale měli jsem to stejně!
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jako by po vás někdo pořád něco chtěl a jeho argumenty byly tak přesvědčivé, že vykonáte, co se vám řekne. Podobným nátlakům se občas…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci