Plánujeme miminko :o)

Zpět na hlavní stránku diskuzí Zuzana Svobodová | 8. 3. 2010 16:32
Ahojky lidičky.... Zdravím všechny... jsem tu nová, tak něco o mě... Letos mi táhne na 25. rok. Jsem z Nymburka a bydlím s přítelem, se kterým jsem už skoro 4 roky. Loni bylo naše předsevzetí do nového roku byt, to se nám splnilo a letos máme předsevzetí miminko.... Doufám, že se nám to taky brzy splní. Antikoncepci ještě beru, máme zaplacenou dovolenou k moři a tam už necháme všechno na přírodě :-[ Jedeme v červnu a já už se nemůžu dočkat, až ty hloupý prášky přestanu brát Moc ráda vás co nejvíce poznám.... těším se na povídání s vámi
Celkem 2645 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Barča | 29. 6. 2016 23:42
@milča Kolik si a to darování dostala?
milča | 28. 6. 2016 23:38
@Iva jo myslím že vím o čem mluvíš, byla sem na ni darovat vajíčka a bylo to tam dobrý. Líbilo se mi prostředí a sympatický persolnál.
Iva | 29. 5. 2016 9:50
@Denisa Přemýšlím nad jednou klinikou co je Teplicích, četla jsem na ni dobré reference. Ale nemám zatím žádné zkušenosti.
Denisa | 25. 5. 2016 23:39
@Iva Ahoj já po roce a půl. Máš už vybranou kliniku? Klidně Ti můžu povyprávět jak to probíhalo.
Iva | 29. 4. 2016 15:49
Ahoj nevím jestli nejsem ve špatné diskuzi. Ale po jaké době plánování miminka ste začaly uvažovat o umělém oplodnení? Nebo ste nejdřív hnaly partnera na vyšetření?
Lucie14 | 8. 4. 2015 16:29
@Ajinka-1 Ahoj já si dítě s kamarádem pořídila. Vzali jsme se a ... snad každý den přemýšlím nad tím, jestli je možný abych ho jednoho krásného dne milovala a nebo prostě je to daň za to, že jsem byla moc nedočkavá (28let) a šla do toho s prvním koho jsem na dítě ukecala :'( Za tu naši holčičku to ale stálo
Ajinka-1 | 6. 6. 2013 15:14
Ahoj holky Pročítala jsem si tuto diskuzi nejdřív od konce, pak od začátku a jak tak sleduji, jste všechny šťastně zamilované do svých partnerů. Tak jsem si říkala, jak to mám vlastně já? Můžu začít plánovat rodinu, což už bych pomalu chtěla, za své současné situace - super partner, má mě rád, zajistí mě a byl by výborný otec - který mě ale od samého počátku vůbec nepřitahuje? Mám si pořídit miminko s... řekněme "kamarádem", byť výborným?
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nabídne-li vám někdo možnost, jak se na chvíli dostat pryč od lidí, skočte po ní, samota by vám prospěla. V rychlém kolotoči práce,…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci