Maminka.czDiskuze

Plánujeme třetí miminko

gaborka 17. 9. 2012 8:27:46
Ahojky Jahůdko, tak jak se Vám daří? Doufám, že jen a jen skvěle... Já si říkám přesně to co Ty, co se týká toho že budou děti držet víc po spolu, budou si víc spolu hrát a mít se víc rádi, budou se umět dělit a nových věcí si víc vážit i výletů a dovolených... vždycky jsem chtěla velkou rodinu, kdy jako správná kvočna nastavím tu náruč a vletí mi tam ta kupa dětí a pomuchlujeme se tam... dokonce mi to jedna vědma předpověděla... ale mohlo to být taky mimi o které jsme přišli... uvidíme příští týden co nám přinese... navíc by se nám i finančně polepšilo, protože mateřská by se vypočítala z manželovýho platu a pak bych měla těch 7600 a né jako teď 3500,- tak uvidíme... zrovna tento víkend jsme byli u našich a konala se tam velká sláva, moje babi měla 80. narozeniny a sešla se jí zase po 2 letech celá rodina, máme totiž jednu familii na Slovensku a tam to vypadá na politiku jednoho dítěte... mě to přijde dost sobecké, jako že si splním povinnost, ale zároveň se nechci sám moc uskromnit a změnit život... moje sestřenka dala kloučka do jeslí už od půl roku sice jen na dopoledne, ale i tak... že by to prý neutáhli, ale to je blbost... my třeba zrušili už před 2 roky vánoce, narozeniny a svátky... a šetříme na sobě, aby jsme nemuseli tolik na dětech... ještě že jsme velká rodina a i tak o dárky není nouze... až budou dvě výplaty, tak to bude lepší, ale dnešní děti toho mají stejně tolik, že si s tím nehrajou... Zatím jsem u Eli neobjevila nic co by jí extra vzalo, ikdyž si nějakou hračku moc přeje... vždycky je to chvilková záležitost a pak radši lítá venku a na kole... A Šíma není o moc lepší, jeden čas byl sice skvělej, hrál si klidně málem celý dopoledne u krabice s hračkama, teď musí mít přehled o dění, musí se mnou vařit jakmile se postavím do kuchyně, musí sedět na lince a sledovat, až po praní, vyndavání nádobí z myčky a podobně... teď ho hračky neberou... jo a manžel, ten je v poho, moc děti miluje a strašně to s nima umí, vymýšlí různé kraviny, nevadí mu si s nima hrát do zblbnutí a děti i cizí ho taky milujou... navíc řekl, že by ho chtěl, ale že je to více méně moje záležitost, protože Eli jeho není, takže Šíma byl jistý, že musí mít taky svoje dítko... tak se kočky opatrujte a pěkně přibývejte a buďte spokojené a šťastné... myslím na Vás... <3 <3 <3
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Video

Diskuze

Doporučujeme