plánujete třetí miminko 3

Zpět na hlavní stránku diskuzí logi | 6. 4. 2013 19:09
Ahoj maminky Jsem tu nová a docela ráda bych si sváma povídala o tom zda plánujete třetího mimíska?
Celkem 6 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
silvapokorna | 19. 5. 2013 23:03
@petulka.zajicova A všechny děti jsou podle plánu? Nebo se nějaké přidružili o bez předchozího svolení? Tééda, klobouk dolů. A co manžel? Nemáte někdy ponorku? Budu ráda, když mi napíšeš, jak to zvládáte? Co je nejtěžší a co nejúžasnější v takové veliké rodině.
silvapokorna | 19. 5. 2013 22:59
Jé, holky, to je krásné. Já mám teď dvě holčičky, Anička měla v listopadu 4 roky a Elinka je únorová a jsou ji 2 roky pryč. Já bych hrozně moc chtěla ještě třetí a možná i čtvrté.
Určitě zvážíme finanční, fyzické a psychické možnosti, než do toho praštíme po třetí. Ale pokud by se zadařilo bez plánování, tak to nebudu řešit a určitě se budu těšit a zvládne se to. <3
vlastahoffi | 13. 5. 2013 11:58
Ahojky maminky, já se na třetí dala. Mám doma dvě dcery - 11 a 17 let a teď čekám chlapečka Je mi 38, těhotenství je úplně v pohodě, snad lepší než u holek. Tak snad vše dobře dopadne a v červenci už bude prcek pěkně doma v postýlce
Eva P. | 10. 4. 2013 20:30
Ahoj, my máme doma 2 holky (5 let a mladší bude mít v červenci 3. ). Třetí dítko bychom asi ještě chtěli, ale ne hned, mladší dcerka mi dává celkem zabrat, pořád špatně spává, takže já se moc nevyspím a taky je dost divoká, takže uhlídat ji dá zabrat. devil Navíc bydlíme společně s tchánem a tchýní, takže tu nemáme místo na dětský pokoj, spíme i s dětmi v ložnici. Končí mi rodičák a já bych se chtěla vrátit do práce, plánujeme si postavit vlastní domek, takže třeba až půjdeme do nového. Ale kdo ví, jak to všechno dopadne.
petulka.zajicova | 8. 4. 2013 6:23
Ahoj maminky, tak my máme doma dětí pět , z a nic na světě bych neměnila, sama mám pět sourozenců.Nejstaršímu synovi je 10,5 roku pak máme 7,5 letou dceru, pak kluky 3roky a 1,5 a 6 měsíční holčičku takže je u nás o zábavu postaráno a zvládáme to s nimi dobře.Děti jsou náš celej svět.Není nic krásnějšího něž dětský smích. Klidně bych zvládla další miminko, ale rozhodně ne teď.
Rendisek20 | 8. 4. 2013 0:00
Ahoj Logi, momentálně jsem maminkou dvou krásných a zdravých synů Staršímu Davídkovi budou v červnu 3 a mladšímu Filípkovi na konci dubna 5 měsíců a třetímu bych se v budoucnu nebránila Ale je tu ale.... Než jsem poprvé otěhotněla, tak jsem žila v zahraničí, tutíž jsem po zjištění těhotenství vše ukončila a vrátila se natrvalo do Čech, takže po mateřský si musím hledat práci, což v dnešní době nebude žádná legrace, pak máme s přítelem malej byt a vysokou hypotéku, takže i peníze tu hrajou roli.... Když jsem byla po druhé těhotná, tak mi přítel říkával, užívej si to je to naposled ....týden po porodu byli u nás na návštěvě brácha se švagrovou a to se mě tak trochu přiopilej ptal, zda bych mu ještě někdy možná dokázala odrodit třetí a o vánočních svátkách před jeho celou rodinou prohlásil až kluci odrostou(tak za 10 let, se zbláznil, když budu rok před 40-tkou ) že si taky ještě třetí pořídíme To TAKY píší, že jeho sestra byla potřetí v očekávání Teď to neřeším, mám malé miminko a jestli to jednou do třetice dopadne, já se rozhodně bránit nebudu Ale v příteli to moc hlodá, moc si přál po dobu obou těhotenství holčičku Obě dvě pohlaví jsem do poslední chvíle nevěděli, takže do poslední chvíle doufal holčičku I já bych ráda holčičku, ale jsem ráda, že mám dva krásné a zdravé kluky Zdraví je to nejdůležitější A v jaké fázi jsi ty? Už se s přítelem či manželem snažíte o třetího potomka?
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

To, co by vás v jiných dnech nechalo v naprostém klidu a možná byste si toho ani nevšimla, bude dnes na vaše city působit nečekanou…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci