Plavání

Zpět na hlavní stránku diskuzí evalanova | 7. 9. 2009 10:24
Celkem 5 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Jana Šináglová | 13. 11. 2009 13:07
Ahoj maminky, mám dvě děti. Se starším Jakubem jsem chodila od osmi měsíců, vydrželi jsme to rok. Nijak zvlášť ho to nebavilo. Pak mám tříletou Aničku. S ní jsem začala chodit v sedmi měsících a chodíme dodnes, protože je úplná ryba.. Jsem potřetí těhotná a s miminkem bych chtěla chodit taky. Plavání považuji za naprosto fantastickou aktivitu. Děti jsou mnohem méně nemocné.
Hanka | 10. 11. 2009 14:02
Ahoj holky, našla jsem skvělý web. Je to katalog plaveckých škol, baby clubů, plaveckých oddílů, soukromých osob a ostatních subjektů, které poskytují výuku plavání v České republice.
Je jich tam opravdu hodně i diskuze. Mějte se krásně. Hanka
Iva | 17. 9. 2009 16:21
Ahoj,mám tři kluky 9,6let a 18měsíců .Se staršíma jsem chodila plavat od 6měsíců a bylo tao fajn.Ve vodě jsou jako doma.No a nejmladší plave doma v bazénu as též od půl roku a z vody se mu vůbec nechce,ale už je to na něj studené,tak se chystám na přes zimu plavečák a už se moc těšíme.Mohu doporučit-kluci nejsou skoro nemocní a to je fajn.
Martina85 | 12. 9. 2009 23:11
Ahoj holky, jsem tu nová
Shodou okolností mám taky Aničku bude jí 11m a poprvé jsme byly plavat tento týden.
V bazénu to celkem šlo, problém byl spíš se sprchováním. Všechny děti byly z těch sprch na fotobuňku vyděšené. Člověk tam stojí, čeká a zničehonic na vás prudce vystříkne ne moc teplá voda Pro takhle malé děti to není zrovna nejlepší řešení.
Ale chodit budeme určitě dál, jen to musíme nějak vymyslet. Spíš Aničku opláchnu v umyvadle, než abych jí takhle stresovala.
ruzenka | 7. 9. 2009 14:08
Ahojky.S první dcerou jsme chodili plavat od půl roku.Hrozně se jí to líbilo.Teď jí je 2,5 roku a přestala jsem s ní chodit neboť jsem těhotná a bojim se aby mě tam některé dítko nekoplo do břicha.Ale do dnešního dne nebyla ještě zaplať bůh nemocná.Takže vřele doporučuji.Nejen že se dítko vyřádí ,ale i maminka udělá něco pro své tělo.Moc nám to bude chybět.A až se nám v prosinci narodí miminko tak se určitě v půli roce zas přihlásíme na plavání a budem chodit.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Mějte se dnes na pozoru před lidmi, k nimž nemáte plnou důvěru. Ať už to bude mezi kolegy, neznámými lidmi či v nejbližším rodinném…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci