Plzeň - miminko v dubnu 2010

Zpět na hlavní stránku diskuzí ifkaaa | 18. 1. 2010 22:28
Ahoj, najde se nějaka maminka, ktera je z Plzne a bude rodit nekdy kolem dubna?
Celkem 475 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Petla | 27. 10. 2010 23:04
Ahoj, tak já se na to vůbec netěším, u nás druhé nehrozí... ale stálo to za to, malého bych nedala i když je to raubíř :-[
ifkaaa | 27. 10. 2010 11:39
jee holky, tak me napadlo se sem taky podivat ;) a precetla jsem si,co jsem sem psala po porodu...uplne se mi ty vzpominky vratily...to bylo tak hezky ;) tesim se, az to budu zazivat podruhe ;)
aknel | 19. 10. 2010 13:08
neplakej
Petla | 16. 10. 2010 21:27
Ahoj holky, chybí mi naše dopisování... :'(
ifkaaa | 30. 4. 2010 12:29
Ahoj holky ;) tak jsem se konecne dostala k tomu, abych sem taky pospala svoje zazitky z porodnice:) Natalka ted spokojene spinka, tak mam na to cas fotky uz jste urcite videli na facebooku a sem pak hodim fotky z porodu, kde je Natalka uplne cerstvoucka! Hned po porodu se nam sekl fotak, takze to ma odbornik, aby z toho ty fotky dostal! Jinak nas predevcirem pustili domu, drzeli nas tam dyl, kvuli te zvetsene ledvinove panvicce, ktera je teda nakonec v poradku, ale musime kontorlovat moc, takze budeme kazdy mesic odchytavat moc do pytlicku a nosit ji k pani doktorce. Jinak Natalka pekne basti mlicko, pres noc trochu pozlobi, ale dneska uz to bylo lepsi... po kojeni si ´ji necham u sebe v posteli dokud neusne a pak ji teprve davam do postylky Jinak je to zlaticko, clovek se na ni muze porad divat a stejne neni nabazenej! No a jinak co se tyka porodu, tak jak jsem sem psala, ze mam silenjsi kontrakce, tak ty porad pokracovali, celou noc ze cvrtka na patek jsem uz nespala...pak se mi kolem druhy kontrakce rozjeli po 2- 3 minutach no a to pokracovalo az do rana, takze jsem byla uz pekne unavena..na desatou jsem byla objednana na kontorlu, ale dorazili jsme tam uz v devet, protoze uz to bylo doma k nevydrzeni...na Lochaci jsem sla hned na monitor, sestricka se divila, jak dobre ty kontrakce zvladam, to jsem se jeste smala pak jsem sla k doktorovi a ten mi rekl, ze jsem otevrena na 4 prsty, takze me prijmou byla jsem z toho nadsena! Pak me ubytovali na pokojicku, Michal se prevlikl a ja taky...nasadili mi antibiotika do zily a kontorlovali na monitoru...porad to bylo v pohode, obcas jsem zaslechla nejakej ten krik z jinych pokoju a rikala si, proc tak krici, ze je to docela dobry a ze ja kricet urcite nebudu...to jsem se ale pekne spletla...ve dve hodky mi pichli plodovku, dali jeste jedny antibiotika a zacalo se to pekne rozjidet!!! taky jsem si zanadavala, sice jsme nekricela, ale hekala jsem o stosest, taky jsem si zaplakala, protoze uz jsem byla fakt unavena...no a pak jsme zacali kolem paty tlacit...to uz bylo lepsi, ale maly nechtela sestoupit hlavicka, pak zase pomalu rotovala, takze to trvalo hodne dlouho...ale nakonec uz to prislo Michal se toho vseho aktivne zucastnil...mela jsem do nej a do porod.asistentky zapreny nohy, takze videla uplne vsechno...prvni ve me videl Natalky vlasky a pak uz jsem jen tlacila a tlacila na ruzny zpusoby, ruzny polohy... no a pak ylezla hlavicka a telicko uz bylo jen na jedno zatlaceni jeste jsem ohodila porodni asistenku plodovou vodou, maly prestrihli pupicek a ona zacala plakat <3 pak mi ji hned dali na me, to hned prestala plakat, otevrela dokoran oci a prohlizela si me...byla hned ruzovoucka a nebyla vubec zmackana <3 jen mela skrabaceny rucicky a nozicky a na stehynkach mela ten bilej mazek...no a uz to bylo jen super! pak mi ji zkusili prilozit a trochu se prisala no tak to je muj porod...ted uz jsem uplne v pohode, je to skoro zapomenuty! sice to bolelo, ale stoji to za to <3 az budete mit i vy po porodu, tak si o tom muzeme popovidat vic Jinak v nemocnici to bylo v pohode, sestricky i doktori hodny...jen se nektery sestricky lisili v tom, co rikali, ale to je asi normalni fakt si nemuzu na nic stezovat! Jidla jsme meli habadej dokonce jsme si privezli igelitku jidla domu Jo a na sale jsem nechala 8 kg a dneska uz mam dalsi 2 kila dole...tak doufam, ze to tak pujde dal kdyby jste chteli neco vedet, tak se ptejte uz se tesim, ze se spolecne projdeme < a co jinak vy, mamci? Petro, cetla jsem neco na fcb, ze mas chlapa v nemocnici???
Petla | 22. 4. 2010 13:14
Ahojky, že by konečně!!!! Držím palečky. Holky, holčina co se mnou chodila na cvičení a měla termín 10.6. už má mimča. Malá má 1900g a chlapeček kolem 2 kil. Měla je císařem. Takže už i červnovky nás předbíhají.... Hlavní je ale že jsou v pořádku.
ifkaaa | 22. 4. 2010 12:32
Hezky den tak jaky jste meli vcera den? Me pobolivalo bricho a v krizi, tak jsem byla natesena, ze by mohlo neco prijit... kdyz jsem si sla lehnout, tak jsem dostala silnejsi kontrakce po 9 minutach a tak jsem si u toho pekne cetla..byly silenejsi nez normalne, ale stejne se mi podarilo asi po pul hodine pocitani usnout pak jsem se probudila bolesti neco kome ctvrte a to jsem mela kontrakce po 6 minutach, tak jsem si rikala super Michal se probudil, tak jsem mu to rikala a zacali jsme se tesit, ze fakt pojedeme!!! no a nakonec to polevilo a zase jsem usnula... ted mam od rada silnejsi kontrakce po 6 - 8 minutach, ale jinak se nic nedeje... tak nevim
ifkaaa | 20. 4. 2010 16:28
Ahoj holky teda, ja uz jsem si rikala, co je s tebou, ze ses tak dlouho neozvala! To je dobre, ze se citis lip, asi si to telo potrebovalo proste jednou zvyknout, ze bere neco dalsiho...a proc nechces, aby byl maly v cervnu? ja jsem v cervnu a je to super a copak jste delali s tatinkama? No ja jsem dneska byla na kontrole v nemocnici, mala se na monitoru porad hybala, utikala tomu cufliku, co ji snima jinak jsem mela kontrakce cca po 3-5 minutach nektere byly silnejsi a nektere slabsi, tak zase nic...a na vysetreni doktorka zjistila, ze jsem porad volne na jeden prst, tak mi zase udelala hamiltona a najednou jsem byla otevrena na 2 prsty, tak mi torchu pomohla a uvidime, jestli zabere i ten hamilton bylo by to super...jinak jsem pry pripravena, jen se mala musi rozhodnout, ze taky chce ven! Pry si myslela, ze mi to po minule pomuze a ze budu rodit no a pokud neporodim, tak jdu v patek zase na dalsi kontrolu... tak doufam, ze uz to nebude potreba
Petla | 19. 4. 2010 19:51
Ahojky, tak už jsem teda o zkušenost chytřejší... jsem to nevěděla. Jinak prášky beru pořád, už jsem se stím nějak dala do kupy. Dokonce i ta únava je lepší, i ty otoky-už jsem si zvykla. Nemůže to změnit. Jinak jsme v pořádku a za 14dní už jdu na ozvy. Neotvírám se, tak jsem spokojená. Jen doufám, že do července už budu 1+1 a ne 2v1. když mi řekl doktor že se tam nic nepřipravuje-zatím. A dnešní hodina s tatínkama byla super!!!!! Tak se mějte moc hezky....
aknel | 18. 4. 2010 10:01
Ahojky tak to jsi mela hezky den me vcera bolelo uplne cely telo, hlavne ty trisla, protoze jsem vytirala a luxovala v patek vcera jsme byli na opravdu dlouhy prochazce, sli jsme pres pole a louky a lesem no proste vsude.. vecer jsme sli k Fandovo rodicum, tak kazdej tipoval ze po techle dvou dnech urcite pojedem a zase nic, ja spala jak miminko celou noc uplne vyrizena tak dnes me ceka to same, zas dlouha prochazka a vecer se chystam zehlit a zitra zas na ctyri a pojedu cely byt znova jinak piju cajik docela mi chutna tak ted uz mi zbyvaji snad jen schody tak pojedu asi zitra a budu chodit na vez jak prastena
ifkaaa | 18. 4. 2010 9:48
Ahoj holky ;) tak jak si uzivate to krasne pocasi venku? Ja jsem mela vcera super den, sice docela narocnej, ale hezkej Dopoledne jsem uklizela, vysavala, vytirala, prala, varila pak jsme si s Michalem po obede sedli k Tv a odpocivali a nejdou nekdo zvoni...prije Michalovo kamarad s zenou, udelali prepadovku z Prahy Maly privezli krasnou decku, je teploucka a takova hebka, ma trochu delasi chlupy a je kremova, tak nam udelali radost. Pak jsme se sli projit do Borskyho parku, sedli jsme si na tiramisu na Slavce a najedou byl vecer. Navsteva odjela po devate hodine a my jsme se natahli s Michalem k televizi a udelali si jeste hezkej vecer <3 tak jsem si pak rikala, ze by se mohla Natalka po takovej dnu ozvat, ze uz chce ven a ono nic...mela jsem klidnou noc, dokonce jsem vstavala jen jednou na zachod! No uz fakt nevim, co vic delat pro to, aby mala vylezla...proste to necham na ni...stejne nic jinyho nezbyva.... no v utery mam posledni termin, tak doufam, ze porodim, doufala jsem, ze fakt nebudu prenaset a ono to vypada, ze asi budu... a mala bude cim dal tim vetsi je to fakt nekonecny....
ifkaaa | 14. 4. 2010 19:37
ahoj ;) to spineni te Peto taky ceka...bohuzel to tak je...ale neni to nic nenormalniho... jinak pokud mi zitra bude dobre a Lence taky dopadne dobre kontrola, tak by jsme se mohli sejit, co vy na to?
aknel | 14. 4. 2010 11:51
Kdyz se zacinas otevirat nebo uz si otevrena tak spinis po vysetreni, ja spinim uz skoro dbǘa mesice po kazdem vysetreni, je to uplne normalni. A to ze mam vysoky tlak a kontrakce na konci tehotenstvi je bohuzel taky docela bezny, tak nevidim duvod, tam jezdit casto tlak si doma merim a vim ze kdyby cokoliv se mi nezdalo tak mu muzu zavolat, prijet a nebo pojedu do nemocnice, nejsem hazarder ale asi by si se mela zeptat svyho doktora proc ti dava umely vitaminy, kdyz mas na ne alergii? Nevim jestli to malymu zrovna prospiva, dost bych se bala ze mu ublizim =-O
Petla | 14. 4. 2010 10:55
Dobré ráno... jsem dneska spala nějak dlouho... No, já myslela, že když má Lena takové problémy, tak jí bere častěji... ale že špiníš po vyšetření, to koukám. Musím zaklepat, že mě se to u našeho doktora ještě nestalo. A to mě kontroluje spodem pokaždé, kvůli těm mím problémům. Jinak včera byl dobrej den-všichni se mnou řešili porod. Moje sestra se mě ptala, na cvičení jsme to řešili a šla jsem na véču s kamarádkou a ta taky... Tak si přijdu jak chodící encyklopedie, kam každý dává své poznatky. Já nevím jaké to je ale brzy poznám. Dneska možná bude hezky... Jo a v neděli jsem malému koupila úžasnou teplákovou soupravu, aby měl až začne chodit co na sebe na hřiště. Aby si tatínek taky užil. Jinak Michal už pěkně blázní, pozoruje mě a když mi něco nejde, tak hned-už jedem! Se mu musím smát. A pak až to přijde, tak mi řekne-ne, ještě je čas! Bude fotbal! -tak ho pak asi něčím praštím...
ifkaaa | 14. 4. 2010 8:59
Ahoj holky, tak jsem porad cela... vcera vecer me teda pri trdnuti briska zacal bolet podbrisek a zada, tak jsem si rikala, ze by to uz na me slo? Vcera po tom zakroku u doktorky jsem vubec nespinila a vecer jsem zacala spinit...takze tu priznaky byly... jen jsem si pak dala sprchu a sla si lehnout s ocekavanim, ze to v noci prijde a ono prd! ja to zaspala ted mi je zase dobre, nespinim a citim se skvele venku sviti slunicko, tak dam prat nejaky pradlo a vytru cely byt a na konci tehotenstvi se chodi na kontorly fakt jednou tydne, to staci
aknel | 14. 4. 2010 8:37
Ahojky, ja chodim preci kazdy ctvrtek, myslim ze jednou za tyden to staci a je to normalni. Ale ted jdu naposled, od pristiho ctvrtka budu chodit uz do nemocnice. Jen me tam ted ceka posledni kontrola a da mi doktor dokumentaci a trada
Petla | 13. 4. 2010 21:09
Ahojky, to koukám... Hamiltna, tak držím palečky at zabere... Hlavně, že jinak máš výsledky v pořádku.... Leni a ty jdeš na kontrolu ve čtvrtek? Že tě už nebere dříve...
aknel | 13. 4. 2010 15:03
Ty jo, byla jsem cela nervozni ale mam radost ze to tak dopadlo, tu bilkovinu mi kontrolavali v sobotu taky, to je kvuli ty preklapsii, a jelikoz mi posledne nameril ten vysoky tlak a ted v nemocnici taky tak se to pry musi hlidat. O tom Hamiltnovi jsem slysela, ale asi te nepotesim, kamaradce ho delali dvakrat a nepomohlo ji to. Ale treba to u tebe bude jiny a do konce tydne porodis
ifkaaa | 13. 4. 2010 14:55
Ahojda holky tak dalsi kontrola za mnou... Rano jsem se citala dobre, docela jsem se vyspala, takze pohoda v nemocnici jsme zase nemohli nejmin 15 minut zaparkovat, jak bylo narvano, takze si rikam, hlavne nerodit dopoledne!!! :-X No a na monitoru jsem byla pres pul hodiny, protoze se mala nechtela hybat, nejdriv se ji snazila vzbudit sestricka, ale nepovedlo se ji to, tak jsem se do toho pustila ja a to pomohlo :) sice se jen protahla, ale aspon neco mezi tim mi zjistili, ze mam vyssi tlak a bilkovinu v moci... no a vysestreni u doktorky probihalo dobre... jsme otevrena volne na jeden prst a mam to dole mekci, pry pripraveny na porod no a jak me doktorka vysetrovala, tak mi rekla, ze mi udelala Hamiltonuv hmat...projela me tam dole kolem dokola...bylo to docela neprijemny, protoze to tlacilo, ale dalo se to vydrzet....tak uvidime, co to udela...treba to zabere a budu uz rodit!!! no a na ultrazvuku se nsazila doktorka najit pravou ledvin. panvicku, jestli je zvetsena, ale mala byla natlacena mezi myma zebrama a kycli, takze se na ni nedostala... jinak kdyz neporodim, tak jdu na kontrolu zase pristi utery, ale doufam, ze se tam dostanu driv jo jeste mi brali krev, kvuli tem bilkovinam a vyssimu tlaku, kdyby to dopadlo blbe, tak bych si tam musela jit lehnout, ale nastesti je to v pohode, volala jsem tam pred chvili a vsechno je ok! Je si mam hlidat, kdyby me bolela hlava, nebo jsem mela spatne videni, nebo bolesti v nadbrisku... to bych pak musela prijet do nemocnice.... tak to je asi vse z dneska...stalo se toho dost, ale mam z toho dobry pocit
Petla | 12. 4. 2010 19:17
Fuj, to je hnusné počasí.... :'( :'( :'( já chci sluníčko.... <3
1 2 3 4 5 ... 24
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Je vám dobře, dokážete ovlivnit především zahraniční klientelu, která má pro vaši osobu pochopení. Jste tvořivé nejen skrze Lunu,…
Maminka na Facebooku

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci