Maminka.czDiskuze

Plzeň - miminko v dubnu 2010

ifkaaa 13. 4. 2010 14:55:56
Ahojda holky tak dalsi kontrola za mnou... Rano jsem se citala dobre, docela jsem se vyspala, takze pohoda v nemocnici jsme zase nemohli nejmin 15 minut zaparkovat, jak bylo narvano, takze si rikam, hlavne nerodit dopoledne!!! :-X No a na monitoru jsem byla pres pul hodiny, protoze se mala nechtela hybat, nejdriv se ji snazila vzbudit sestricka, ale nepovedlo se ji to, tak jsem se do toho pustila ja a to pomohlo :) sice se jen protahla, ale aspon neco mezi tim mi zjistili, ze mam vyssi tlak a bilkovinu v moci... no a vysestreni u doktorky probihalo dobre... jsme otevrena volne na jeden prst a mam to dole mekci, pry pripraveny na porod no a jak me doktorka vysetrovala, tak mi rekla, ze mi udelala Hamiltonuv hmat...projela me tam dole kolem dokola...bylo to docela neprijemny, protoze to tlacilo, ale dalo se to vydrzet....tak uvidime, co to udela...treba to zabere a budu uz rodit!!! no a na ultrazvuku se nsazila doktorka najit pravou ledvin. panvicku, jestli je zvetsena, ale mala byla natlacena mezi myma zebrama a kycli, takze se na ni nedostala... jinak kdyz neporodim, tak jdu na kontrolu zase pristi utery, ale doufam, ze se tam dostanu driv jo jeste mi brali krev, kvuli tem bilkovinam a vyssimu tlaku, kdyby to dopadlo blbe, tak bych si tam musela jit lehnout, ale nastesti je to v pohode, volala jsem tam pred chvili a vsechno je ok! Je si mam hlidat, kdyby me bolela hlava, nebo jsem mela spatne videni, nebo bolesti v nadbrisku... to bych pak musela prijet do nemocnice.... tak to je asi vse z dneska...stalo se toho dost, ale mam z toho dobry pocit
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme