Maminka.czDiskuze

Plzeň - miminko v dubnu 2010

ifkaaa 30. 4. 2010 12:29:46
Ahoj holky ;) tak jsem se konecne dostala k tomu, abych sem taky pospala svoje zazitky z porodnice:) Natalka ted spokojene spinka, tak mam na to cas fotky uz jste urcite videli na facebooku a sem pak hodim fotky z porodu, kde je Natalka uplne cerstvoucka! Hned po porodu se nam sekl fotak, takze to ma odbornik, aby z toho ty fotky dostal! Jinak nas predevcirem pustili domu, drzeli nas tam dyl, kvuli te zvetsene ledvinove panvicce, ktera je teda nakonec v poradku, ale musime kontorlovat moc, takze budeme kazdy mesic odchytavat moc do pytlicku a nosit ji k pani doktorce. Jinak Natalka pekne basti mlicko, pres noc trochu pozlobi, ale dneska uz to bylo lepsi... po kojeni si ´ji necham u sebe v posteli dokud neusne a pak ji teprve davam do postylky Jinak je to zlaticko, clovek se na ni muze porad divat a stejne neni nabazenej! No a jinak co se tyka porodu, tak jak jsem sem psala, ze mam silenjsi kontrakce, tak ty porad pokracovali, celou noc ze cvrtka na patek jsem uz nespala...pak se mi kolem druhy kontrakce rozjeli po 2- 3 minutach no a to pokracovalo az do rana, takze jsem byla uz pekne unavena..na desatou jsem byla objednana na kontorlu, ale dorazili jsme tam uz v devet, protoze uz to bylo doma k nevydrzeni...na Lochaci jsem sla hned na monitor, sestricka se divila, jak dobre ty kontrakce zvladam, to jsem se jeste smala pak jsem sla k doktorovi a ten mi rekl, ze jsem otevrena na 4 prsty, takze me prijmou byla jsem z toho nadsena! Pak me ubytovali na pokojicku, Michal se prevlikl a ja taky...nasadili mi antibiotika do zily a kontorlovali na monitoru...porad to bylo v pohode, obcas jsem zaslechla nejakej ten krik z jinych pokoju a rikala si, proc tak krici, ze je to docela dobry a ze ja kricet urcite nebudu...to jsem se ale pekne spletla...ve dve hodky mi pichli plodovku, dali jeste jedny antibiotika a zacalo se to pekne rozjidet!!! taky jsem si zanadavala, sice jsme nekricela, ale hekala jsem o stosest, taky jsem si zaplakala, protoze uz jsem byla fakt unavena...no a pak jsme zacali kolem paty tlacit...to uz bylo lepsi, ale maly nechtela sestoupit hlavicka, pak zase pomalu rotovala, takze to trvalo hodne dlouho...ale nakonec uz to prislo Michal se toho vseho aktivne zucastnil...mela jsem do nej a do porod.asistentky zapreny nohy, takze videla uplne vsechno...prvni ve me videl Natalky vlasky a pak uz jsem jen tlacila a tlacila na ruzny zpusoby, ruzny polohy... no a pak ylezla hlavicka a telicko uz bylo jen na jedno zatlaceni jeste jsem ohodila porodni asistenku plodovou vodou, maly prestrihli pupicek a ona zacala plakat <3 pak mi ji hned dali na me, to hned prestala plakat, otevrela dokoran oci a prohlizela si me...byla hned ruzovoucka a nebyla vubec zmackana <3 jen mela skrabaceny rucicky a nozicky a na stehynkach mela ten bilej mazek...no a uz to bylo jen super! pak mi ji zkusili prilozit a trochu se prisala no tak to je muj porod...ted uz jsem uplne v pohode, je to skoro zapomenuty! sice to bolelo, ale stoji to za to <3 az budete mit i vy po porodu, tak si o tom muzeme popovidat vic Jinak v nemocnici to bylo v pohode, sestricky i doktori hodny...jen se nektery sestricky lisili v tom, co rikali, ale to je asi normalni fakt si nemuzu na nic stezovat! Jidla jsme meli habadej dokonce jsme si privezli igelitku jidla domu Jo a na sale jsem nechala 8 kg a dneska uz mam dalsi 2 kila dole...tak doufam, ze to tak pujde dal kdyby jste chteli neco vedet, tak se ptejte uz se tesim, ze se spolecne projdeme < a co jinak vy, mamci? Petro, cetla jsem neco na fcb, ze mas chlapa v nemocnici???
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Video

Diskuze

Doporučujeme