Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Plzeň - miminko v dubnu 2010

Ahoj, najde se nějaka maminka, ktera je z Plzne a bude rodit nekdy kolem dubna?
Celkem 475 odpovědí Zobrazit jako strom
Stejnej termín by byl super, to by jsme tam byli jen my 3 s mimčama. Vy se tam možná potkáte, ale já budu slintat nad vašima fotkama....a pak snad za měsíc budu taky mít... napište čas....
Odpovědět To se mi líbí0
NO to by bylo super, dve kravicky a jedna zirafa to by jsme si mohli pak na pokoji zarifit zoo jeste by to chtelo slona ja si ho kdyztak namaluju na zada, tam je mista ok, u andelicka to je takovy misto kde se porad s nikim schazim, ale to asi kazdej
Odpovědět To se mi líbí0
tak vite co, sejdeme se u andelicka na namesti a pak se rozhodneme, kam pujdeme na kolikatou teda? skoda, ze nebudeme rodit nastejno, kdyby jsme pak byly spolu na pokoji, tak by to bylo vtipny copak budes chtit Petlo?
Odpovědět To se mi líbí0
holky, já se tady směju, že máme stejná.... Ifko, asi pro tebe budu mít prácičku, když jsi tak šikovná a baví tě šití...
Odpovědět To se mi líbí0
Tak jsem jukla na fotky-musíte to rozhodnout vy... už ted mám na něco chut.... <3
Odpovědět To se mi líbí0
Tak máme asi stejnou.... Žumbera je super, vaří tam dobře.... ale kouří se tam, tak jako všude... Klidně, ale můžeme jít tam....
Odpovědět To se mi líbí0
No jiste ze se pridam ve sladovne se pres obed nekouri, teda jestli to nezmenili a vari tam vyborne, ale necham to na vas. Petlo ja mam taky kosili s kravou, je zluta vypadam v ni jako sud
Odpovědět To se mi líbí0
Ja mam taky s zirafama, je tam 1 velka a 2 maly taky v zumberovi vari dobre
Odpovědět To se mi líbí0
tady je odkaz na tu středověkou krčmu: http://www.starasladovna.cz/index.php
nebo se muzeme sejit na namesti a tam se rozhodneme, kam pujdeme
Odpovědět To se mi líbí0
Mám jednu se žirafama, jednu s krávou a další s pejskama, jsou na knoflíky tak pod prsa. Oni dělají bud se vzorem pro důchodce nebo tohle, tak raději praštěné než důchodské. Ani jednu restauraci nevím kde je... Ale asi se všude kouří.... :-$
Odpovědět To se mi líbí0
Ja taky zacala mit hlad, tak jsem se pustila do pripravy vecere budemem pit zapeceny brambory s rybou ja si musim jeste poridit jednu podprdu... dneska jsem si koupila vodu ve spreji na porod... a jaky sis koupila kosilky? no, musime vymyslet restauraci, kde se nekouri... napadl me steak house nebostaročeská krčma...oboje je kousek od namesti...jen nevim, jak je to tam s kourenim
Odpovědět To se mi líbí0
To je jasné.... Navrhni něco... už mám koupené košile..... hurá, už mi chybí jen podprdy. Aknel, přidáš se? Jen pomyslím na jídlo a mám hlad, pomoc!
Odpovědět To se mi líbí0
Super ;) napereme si pupiky spolecne a kam pujdeme? ja bych sla na nejaky dobry maso!!!
Odpovědět To se mi líbí0
Tak já klidně i oběd beru, ale stíhám to nejdříve na 13 hodinu... kam by jsme šly?
Odpovědět To se mi líbí0
Holky, ja se dneska nudim...na obed jsme meli jeste fazole ze vcerejska a na veceri jeste nevim, co udelam Ja jsem zvedava, jak mi to kojeni pujde =-O a bojim se, aby mi nepraskaly bradavky, protoze to pak musi straaasne bolet... tak snad bude vsechno ok... A v patek mi je jedno v kolik a kde se sejdeme klidne muzeme dat nekde obed na se muzeme sejit az po obede...jak se vam bude chtit....Jinak jsem dneska psala jedny kamaradce, ktery se narodili holcicky dvojcatka, uz jsem vam o nich myslim psala...tak je pustili pred 10 dny z porodnice a uz jsou doma, jedna z nich ma pres 3 kila a druha jeste ne, tak nesmi zatim ven. Pry to mamina docela zvlada a kdyz jsme spolu mluvili, tak zrovna jednu z nich kojila a druha spinkala. Pristi tyden se za nima pujdu podivat, tak se na ty uzlicky tesim <3 ze si je pochovam a Sarka mi apson povypravi, co a jak
Odpovědět To se mi líbí0
Holky v kuse jsem to žehlila, ale jsem ráda-omlouvám se- že nejsem sama kdo to nevydrží... Dělat jednu věc dlouho, už opravdu nedám... Co děláte? Já dneska dělám Frabcouzské brambory a pak se jdu kouknout na ty košile do porodnice... jinak peru, uklízím atd.. A to kojení-jsem zvědavá co nám bude vyhovovat, ale já to koukání taky nějak nepobírám, lepší je si to pak sama vyzkoušet. Tak kde se v pátek sejdeme a v kolik? Nudit-to už nevím co je.... :'(
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, taky jsem pro patek ty jo to si zehlila takhle v kuse? To ja musim i nadobi myt na dvakrat, protoze kdyz dlouho stojim tak mi otecou nohy a nemuzu stat ani chodit a u zehleni stridave sedim a stojim, a takovy ty rovny veci jako kapesniky a uterky zehli Fanda vubec se netesim az budu vsechno zehlit sama mela jsem taky puceny CD o kojeni od doktora, a nejak me to nic nedalo, stejne je asi lepsi vyzkouset si vse sama, najit si spravnou polohu, ktera nam bude vyhovovat a tak. Kazdej rika neco jinyho, jedna koji jen v sede, jedna jen v leze jedna u toho musi chodit atd ... docela se tesim az se to budu ucit v porodnici a postupne se to bude menit Petlo najednu stranu ti to bude ted rychle utikat to je taky dobry ne
Odpovědět To se mi líbí0
Ty jo, tak 3 hodky? to je fakt dlouha doba...to bych byla taky hotova, to ja si to radeji rozdeluju na mensi davky, protoze pak druhej den se nemuzu hnout...ja jsem vyprala vsechno, ale mam to do velikosti 68, tak jsem to vsehcno chtela mit hotove...tak aspon se nenudis, protoze mas porad co resit, ne? ale je mi jasny, ze by bylo lepsi, kdyby ses nudila a meli jste byt...uvidis, urcite se neco najde ja mam taky doma nejaky Cd o kojeni...dostala jsem ho na predporodnim kurzu, tak se na nej taky mrknu...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, tak jsem včera žehlila skoro 3 hodiny. Ke konci jsem skoro ani záda necítila. Jsem nevěřila, že by mě žehlení mohlo tak zmoct. :-[ Tak jsem žehlila vsedě. Už se mi pere další pračka věciček. Peru všechno do velikosti 68. Už mám připravené 2 sušáky. Jinak jsem nějaká K.O.. Stále se řeší ty byty atd.. Tak tedy v pátek a v kolik? Včera jsme na cvičení koukali na video. Bylo o kojení. Hned když jsem viděla ty miminka, tak jsem už chtěla mít Míšánka u sebe. <3
Odpovědět To se mi líbí0
Ahooj to je jasny, ze se do staveniste fakt stehovat nemuzes ne ted a ani po narozeni!!! jeste, ze to chape a nedela z toho problem a jak si vcera zehlila? urcite ti to slo pekne od ruku, vid? tak jestli by to nevadilo, tak ja bych mala pro se sejit v patek...ve ctvrtek k veceru mi ma prijit navsteva, tak nechci zkracovat sraz s vama a jak vam je jinak holky?
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme