Maminka.czDiskuze

Podolska podzimnatka 2010

xeroxy 27. 2. 2012 12:05:55
Ahoj, tak mame koupene prvni boticky. Nakonec jsem u nas ve zdravotnich potrebach koupila tyto http://www.zpflorence.cz/zdravotni-obuv/zdrav-obuv-sante-detske/1013-detske-sandalky-n-850-902.html - designovy naroky moc nesplnuji, ale Viktorce sedely nejlepe :) Jinak jsem to zjistovala u kamaradky, co chodi se synem na kontroly chodiel kvuli polochym noham a rehabka ji doporucila na doma misto backurek sandalky bud Sante, Essi nebo Fare. K Viktorce jsem k zubari objednana pristi tyden, tak jsem na to zvedava - neumim si predstavit, jak se ji do te pusy podiva. Mame uz 8 zubu a 9. je ted na ceste, tak se ji je snazim cistit rano s nama a vecer pri koupani (pak ale dostane jeste mliko, coz je asi spatne :( ) - obcas dam trochu pasty. Vetsinou pro deti doporucuji Dobrou vodu, ze tam je vic floru, tim, ze se mene kazi zuby. Jinak ja jsem zmenila zubare a byla jsem dnes rano u nej a jsem v tezce depce, po normalni kontrole mi rekl, ze to vypada dobre a pak udelal rentgen a zjistil 10 kazu!!! :'( Peklo - a to doted mam jen 3 plomby! Tak jsem uplne vyrizena a pristi tri mesice me ceka vrtani :'( Jinak spanek mame podobne - Viktorka spi vetsinou od 11 bud pul hodky nebo hodku a odpoledne uz nespi, a je taky dost protivna. Vyhoda ale je, ze v 7 padne a nevi o sobe, takze pohodove uspavani Dekuju za jidelnicek, dneska mame na poradi kedlubnovou polevku! Jsem pro jarni sraz, jeste jsem vas nevidela, tak snad tou dobou zrovna nebudu u zubare, pac tam snad ted budu kazdy den ! Mejte se krasne pa Sarka a nachvilkuspici Viktorka
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme