pojišťovna mě překvapuje

Zpět na hlavní stránku diskuzí mmmura | 18. 5. 2011 9:36
Byla jsem na výletě v Liberci a byly tam cyklistické závody pro děti a u stánku České průmyslové zdravotní pojišťovny jsem obdržela krom celé tašky s materiálama o pojišťovně a dárečkem, také letáček s nabídkou pro těhotné a maminky dětí. Příspěvek mě mile překvapil, dávají až 2000 Kč. Takže super. Hned doma jsem koukla na stránky www.manazerkamaterstvi.cz a byla jsem spokojená. Určitě využiji.
Celkem 5 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Petra | 7. 6. 2011 11:29
@Petra Ahoj, tak mi přišel ještě jeden email z České průmyslové zdravotní pojišťovny, ze kterého vyplývá, že pokud o příspěvek na odběry pupečníkové krve projeví zájem dostatek pojištěnců, bylo by možné ho schválit....Takže jestli jste někdo pojištěncem a měli byste taky zájem, stačí jim napsat.
Petra | 31. 5. 2011 12:34
@Petra Ahoj, tak mi odpověděli, že nepřispívají. Zkoušela jsem ještě Vojenskou a ti snad přispívají v případě, že bych pupečníkovou krev bezplatně darovala.
Petra | 26. 5. 2011 11:55
@luciblank díky, pupečníkovou krev jsem v nabídce nenašla, ale raději jsem jim napsala dotaz, jestli se náhodou neskrývá v kategorii nadstandardní péče nebo prevence. Tak uvidíme.
Raději bych měla toto než čaje nebo vitamíny.
luciblank | 25. 5. 2011 21:41
@Petra podívej se zde a možná najdeš odpověď na svojí otázku

http://www.cpzp.cz/clanek/3075-0-Manazerka-s...
Petra | 23. 5. 2011 12:39
Ahoj a nevíš, jestli přispívají taky na odběr pupečníkové krve? Zjišťovala jsem si podmínky u tkáňové banky a přišlo by to na necelých 10 tisíc, které se ale dají zaplatit po osmi stovkách měsíčně. Není to sice tak moc peněz, ale příspěvek by pomohl. Díky
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Už dlouho se cítíte svázaná pracovními i domácími povinnostmi, které se na vás odevšad valí a nedají vám ani chvilku spočinout? Přesto…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci