Pokojíček pro miminko - jak si vybíráte?

Zpět na hlavní stránku diskuzí Pinolino | 7. 12. 2011 18:20
Ahoj, zajímalo by mě, co je pro Vás klíčové, když si vybíráte pokojíček pro miminko nebo jakýkoliv kus nábytku do dětského pokojíčku? Jde více o cenu nebo Vám taky záleží na tom, kdo ho vyrobil? Díky předem za pomoc, je to spíše pracovní dotaz, ale i tak bych byla moc ráda, pokud mi na něj něco trochu napíšete!
Celkem 1 odpověď Řazení příspěvků jako dřív
mates.v | 8. 12. 2011 12:20
Ahojky, tak jde i o cenu a hlavně bezpečnost. Prolézt trochu internet a ta samá věc se da najít v různých cenových kategoriích. Když jsme zařizovali malé pokojík, nekupovali jsme ty komplety(jak nabízí sconto atd.), ale samy sme si ho tak nejak poskládali s tím, že sme vybírali tak, aby jsme nemuseli měnit nábytek za tři roky znovu, ale aby pár let vydržel. Takže teď vlastně budeme měnit jen postýlku a teoreticky by jí pokojík mohl vydržet aspoň do 11let (dceři je rok a půl)
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Máte chuť do života, vrháte se na všechno s vervou a u toho, co vám stojí v cestě, platí: „S chutí do toho a půl je hotovo“. Dnes máte…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci