Maminka.czDiskuze

Poplatky u gyndaře..

Marhulka 13. 2. 2010 8:24:56
Každý lékař to má jinak...někdo si účtuje pomalu,že vstoupíte do ordinace,někde se neplatí skoro za nic.... Já mám teda utz při každé návštěvě,nikdy jsem nic neplatila,manžela mám pokaždé sebou...za fotečku jsem platila 50Kč a když jsem jich měla víc,tak jsem neplatila ani všechny...Pohlaví nám řekl doky ve 13tt,v 16tt potvrdil,ve 20tt a pak při každé návštěvě znovu...nic po mě nechtěl!! Platila jsem za celou dobu jen screening v I.trim.-1500Kč-mimochodem,proplácí to některé pojišťovny!!! Takže je na vás jak se o to zajímáte a můžete si to nechat proplatit Pak jsem platila za test na cukrovku 150Kč. Jinak nikdy nic a to jsem na začátku i teď během dostávala spoustu dárečků v podobě vzorků!!! Prostě všude je to jiné
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme