Maminka.czDiskuze

RE: Poporodní deprese u kamarádky. Jak pomoct?

Karol 16. 9. 2015 10:50:48
Ahojky.
Vůbec není zač Aha, takže spíš známa? Je moc dobře, že jsi byla maminku navštívit a bavíte se. Ty zřejmě děti nemáš, poznala jsem správně? Já jsem sama hodně mladá maminka a na věku opravdu nezáleží. Pokud můžeš, navštěvuj ji doma, popřípadě pohlídej mimčo, aby si mohla maminka odpočinout. Návrhem nic nezkazíš, je to uvítající nabídka, jen je lepší chodit společně ven až po šestinedělí, já sama jsem tak byla se svojí dcerkou. Pak už nebude problém v ničem, jen je potřeba ji podporovat
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme