reklama

Poradenství v účetnictví a podnikání?

Zpět na hlavní stránku diskuzí ADELENKA | 20. 2. 2014 12:54
Dobrý den, potřebovala bych porádit ve spoustu věcí a to hlavně, co se týká financí a účetnických detailů. Nevíte o nějakých seminářích, nebo firmách, co by v tomto směru měli poradenství?
Celkem 7 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Dáša | 28. 3. 2014 8:57
@Martínečinek ahoj a kde ta firma je přesně v Praze, jelikož to tady moc neznám. Ale občas sem jezdíme, tak by jsme si od nich také mohli nechat dělat účetnictví, jestli jsou tak dobří, jelikož mi máme strašnou účetní.
Marie | 28. 3. 2014 7:56
@Martínečinek ahoj to ráda slyším, jelikož se chystáme s touto firmou domluvit, také by jsme potřebovali audit ve firmě, určitě to navrhnu v naší firmě.
Martínečinek | 27. 3. 2014 13:53
@Petraková ahojky my s touto firmou již dlouhé léta spolupracujeme a nemůžeme si na ně stěžovat, jsou opravdu moc šikovní, dělali i v naší společnosti audit a vedení bylo spokojeno. Za mě je určitě doporučuji, manžel si u nich necháva dělat účetnictví a jsou skvělý v tom, že kdykoliv poradí!
Petraková | 27. 3. 2014 10:12
@Veronika ahoj o této společnosti slyším poprvé, ale zaujali mě internetové stránky, jelikož budu přecházet od naší účetní. Máte s němi i zkušenost v tomto ohledu?
Veronika | 24. 3. 2014 11:11
Dobrý den, určitě bych tento kurz doporučovala si udělat v již zmíněné firmě a to Kočka spol. s.r.o. moje dcera byla na kurzu u nich a je více než spokojena, čerpá s informací až do dnes.
Bára | 26. 2. 2014 8:05
Dobrý den dcera by si chtěla udělat rekvalifikační kurz, mohl by jste mi tu někdo poradit, kde by této kurz bylo nejlepší udělat a to prosím v Praze? Já už jsem o kurzech slyšela na účetnictví, ale žádný zázrak, prosím, tedy o pomoc a předem díky.
Inka | 23. 2. 2014 13:51
Dobrý den, co jsme měli mi za problémy co se týká tohoto, tak jsme se ve všem obraceli na firmu www.kockasro.cz a byli jsme spokojeni.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Máte mnoho zajímavých a neotřelých nápadů, neváhejte je navrhnout tam, kde by mohly pomoci. I když jste v jádru nevinná a bezbranná…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama