Poradenství v účetnictví a podnikání?

Zpět na hlavní stránku diskuzí ADELENKA | 20. 2. 2014 12:54
Dobrý den, potřebovala bych porádit ve spoustu věcí a to hlavně, co se týká financí a účetnických detailů. Nevíte o nějakých seminářích, nebo firmách, co by v tomto směru měli poradenství?
Celkem 7 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Dáša | 28. 3. 2014 8:57
@Martínečinek ahoj a kde ta firma je přesně v Praze, jelikož to tady moc neznám. Ale občas sem jezdíme, tak by jsme si od nich také mohli nechat dělat účetnictví, jestli jsou tak dobří, jelikož mi máme strašnou účetní.
Marie | 28. 3. 2014 7:56
@Martínečinek ahoj to ráda slyším, jelikož se chystáme s touto firmou domluvit, také by jsme potřebovali audit ve firmě, určitě to navrhnu v naší firmě.
Martínečinek | 27. 3. 2014 13:53
@Petraková ahojky my s touto firmou již dlouhé léta spolupracujeme a nemůžeme si na ně stěžovat, jsou opravdu moc šikovní, dělali i v naší společnosti audit a vedení bylo spokojeno. Za mě je určitě doporučuji, manžel si u nich necháva dělat účetnictví a jsou skvělý v tom, že kdykoliv poradí!
Petraková | 27. 3. 2014 10:12
@Veronika ahoj o této společnosti slyším poprvé, ale zaujali mě internetové stránky, jelikož budu přecházet od naší účetní. Máte s němi i zkušenost v tomto ohledu?
Veronika | 24. 3. 2014 11:11
Dobrý den, určitě bych tento kurz doporučovala si udělat v již zmíněné firmě a to Kočka spol. s.r.o. moje dcera byla na kurzu u nich a je více než spokojena, čerpá s informací až do dnes.
Bára | 26. 2. 2014 8:05
Dobrý den dcera by si chtěla udělat rekvalifikační kurz, mohl by jste mi tu někdo poradit, kde by této kurz bylo nejlepší udělat a to prosím v Praze? Já už jsem o kurzech slyšela na účetnictví, ale žádný zázrak, prosím, tedy o pomoc a předem díky.
Inka | 23. 2. 2014 13:51
Dobrý den, co jsme měli mi za problémy co se týká tohoto, tak jsme se ve všem obraceli na firmu www.kockasro.cz a byli jsme spokojeni.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Dnešní den pro vás bude ve znamení bujaré rozšafnosti. Ať už budete mít chuť na cokoliv, prostě si to dopřejete. Čokoládou počínaje a…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci