reklama

porod březen 2013

Zpět na hlavní stránku diskuzí Kvasničková Miluše | 2. 7. 2012 15:05
Ahoj hoky,je tu někdo,kdo našel vysněné // na tt? Nám se konečně zadařilo po roce snažení!!!
Celkem 146 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Daniela Machalová | 14. 3. 2013 16:05
@pusi24 Super!! Tak moc moc moc gratuluju!! Hlavně teď hodně pevné nervy doma, je to docela záhul zesynchronizovat 2 děti
pusi24 | 14. 3. 2013 12:24
Ahoj holky, moc vás zdravím a potvurce gratuluju ke krásné holčičce! Já už to mám taky za sebou Davídek se narodil 9.3.2013 ve 12:23h s mírami 3750g a 50cm, takže taky pěkný cvalíček Jinak zatím je moc hodný, skoro pořád spinká a já jsem šťastná maminka Jinak porod jsem měla lepší než s malou, přišlo to samo a od prasknutí vody a prvních bolesti to bylo 6,5h, ale mega bolesti jsem měla jen 1,5h, takže dobrý.
Peťuletka | 12. 3. 2013 9:21
@Daniela Machalová Potvurko, moc gratuluju, malá je fakt krásná a je jí kus tak vám holky přeji hlavně hodně zdraví a štěstí

strašně závidím, že už to máš za sebou, mně taky nabídli vvolání tento týden, ale odmítla jsem, malá má odhad 3.9kg a vzhledem k tomu, že předchozí porod jsem měla císařem, tak se bojím a počkám si zase na císaře a ten by mě snad už udělali příští týden, pokud mimino překročí magickou hranici 4kg ale nevím, jestli do té doby neumřu, je to fakt už děs, těch posledních pár dní
Daniela Machalová | 11. 3. 2013 2:01
Tak a mám to za sebou!!! < < < 7.3. 2013 v 11:42 se nám narodila Sára. 53 cm a 3802 g. Byla jsem na to vyvolání a povím ti Pusi-teda mazec! O hooodně intenzivnější než normálně- tabletu mi dali kolem 8 ráno o půl 9 už jsem měla kontrakce co 1,5 minuty a pěkně drsné, hned ze startu silné a bez přestávky až do konce..... ale zase to šlo rychle,! celkem 3,5 hodinky. clamp no nicméně jsem ráda, že je to za mnou < Přeju všem maminkám, které stále čekají porod hlavně bez komplikací a s pozitivní náladou! Ta bolest za ten výsledek stojí flower držte se holky
pusi24 | 6. 3. 2013 13:08
Mě právě taky praskla voda o půlnoci před vyvoláním, tak jsme jeli, jenže nenastoupily kontrakce, takže mi to ráno v 8h začli vyvolávat. Po první tabletě se stále nic nedělo, tak mi dali druhou kolem 14h a to už mi to pomalu začalo. Kolem 15.30 už jsem měla celkem velké bolesti. Já teda zase nevím jaké jsou bolesti, když porod přijde sám od sebe, ale připadalo mi to drsné Malou jsem porodila ve 23:35.
Říká se, že u druhorodiček je porod rychlejší a třeba nebudeš mít ani ty šílené bolesti co jsem měla já, tak neboj! Víš, že každý má jiný práh bolestivosti. Myslím na tebe a budu držet palečky! A budu čekat na informace
Daniela Machalová | 5. 3. 2013 15:24
U Nelinky jsem přenášela přesně týden, měla jsem jít na vyvolání ale nakonec mi v noci praskla voda a šlo to samo. popiš mi to vyvolání
pusi24 | 5. 3. 2013 13:47
Budu na tebe moc myslet a držet palečky! Až to budeš mít za sebou, tak už bude fajn A minule ti mimčo vyvolávali, nebo to přišlo samo od sebe? Já byla právě minule na té vyvolávačce, tak teď bych byla ráda, kdyby se mimi rozhodlo samo
Daniela Machalová | 5. 3. 2013 12:29
Tak ve čtvrtek ráno nastupuju do porodnice na vyvolání...prý to může trvat i 3 dny ale většinou to u drohorodiček bývá rychlejší.....no už aby to bylo za mnou. =-O
pusi24 | 5. 3. 2013 8:47
Já taky ještě nic a to si furt říkám, že to není možné, že už to musí být, břicho mám čím dál víc dole P-o-t-v-u-r-k-o jak jsi dopadla na kontrole a co ti říkal Dr.? Jinak naše správkyně Miluskapet už porodila Musela na císaře a má chlapečka Tomáška 3750g a 52cm
Daniela Machalová | 4. 3. 2013 20:59
tak co maminky, už nějáké přírůstky?? já už 5 dní přenáším je to záhul, zitra mam zase kontrolu tak snad už mi poví něco pozitivního....
NikaNS | 27. 2. 2013 19:11
Močový cesty mám právě v pořádku,tak nevím Jestli to je nějaký druh kontrakcí? Jsem v tomhle nováček, takže si netroufám něco tvrdit
Peťuletka | 27. 2. 2013 10:09
@NikaNS Ahoj, tak s těmito příznaky bych okamžitě utíkala k Dr., vypadá to, že sis opravdu uhnala na poslední chvíli zánět močového měchýře, což se určitě musí přeléčit, aby se to nedostalo až k zánětu ledvin, což se v těhotenství lehce může stát, držím palce ať je to OK

a poslíčci to jsou určitě, taky pořád tvrdnu a už mě to fakt nebaví
NikaNS | 26. 2. 2013 22:26
Ahoj maminky,prosím o radu.Jsme ve 38 týdnu a trápí nás palčivá bolest v podbřišku.Dalo by se to přirovnat k bolesti, když máte nastydlý močový cesty a jdete čůrat.Moc to pálí a bolí.CS máme 5 a tvrdnutí břicha prakticky po celý den.Může se jednat o poslíčky?Už se nemůžeme dočkat porodu,je to náročný
Daniela Machalová | 26. 2. 2013 14:02
tož to mě ani nestraší u nás nic nezabírá, hold musím jen čekat a už mě to nebaví tak ať to jde u vás hladce Pusi
pusi24 | 26. 2. 2013 8:56
Já ještě taky nic a to Dr. pořád straší, že už to přijde Každopádně my se budeme koncem týdne s manželem snažit prcka vystrnadit Tak uvidíme....
Daniela Machalová | 25. 2. 2013 19:37
Tak co maminky? už jste někdo porodily? já mám termín ve středu,ale po dnešní kontrole to prej ještě na porod nevypadá tak se držte a přeji všem hlavně rychlé a pohodové porody flower jdu si dát horkou vnu...třeba to popoženem
iifca | 14. 2. 2013 0:07
@Peťuletka Neboj Peti, můj prcek měl 2100g když jsem byla 32+2 a prý je to dobrý.
Daniela Machalová | 8. 2. 2013 11:40
jo a čaj piju jakejsi porodní od Nobilisu...koupila jsem si ho na cvičení od porodní asistentky. Je dobrej, listy jahodníku a maliníku. Efekt teda od toho žádný neočekávám ale jsem čajová tak spíš obměna od tech kupovaných pytlíkovaných...a hráz masírujem...sice až od ted jelikož jsem na to prděla když mi hrozil ten císařák ale aspon něco. u nelinky jsem nástřih teda měla a taky jsme masírovali,ale jen 2 stehy...otázka je jestli by to třeba nebylo více když bychom nemasírovali... no co, těhotná jsem asi už naposled v životě tak si to ještě užiju se vším všudy tak se držte maminy at to dotáhnem do zdárného konce, už se nám to krátí flower
Daniela Machalová | 8. 2. 2013 11:37
Tak u nás taky dobré zprávy...malá v břichu se otočila jak má jen doufám, že nebude blbnout a už tak zůstane.... jinak já ted docela trnu jelikož Nelču chytla nějáká chřipka, jsme od středy na antibiotikách, v noci ji teplota leze až k 39° trnu abych to nechytla taky a hlavně abych nešla ted rodit jelikož si nedovedu představit,že bych nebyla ted doma a neměla Nelču pod dozorem... loni jsme totiž byly v nemocnici s febrilníma křečema, malá mi doma zkolabovala z horečky tak ted musíme hlídat každou vyšší teplotu ...jsou to starosti s těma nemocema. snad se mimino ještě chvilku bude ohřívat v bříšku. dneska jsem 37+2
pusi24 | 8. 2. 2013 7:52
@NikaNS ahojky, tak nám pití čaje z maliníku v prvním těhu nepomohlo. Že bych se líp otvírala, nebo to míň bolelo, tak vůbec Stejně tak lněné semínko, nebo masáž hráze, vše naprd Proto teď už nic z toho neprovozuju a uvidíme jaký bude druhý porod Jako určitě ti ten maliník neublíží a je i docelý dobrý, takže pít ho můžeš, aspoň pro svůj dobrý pocit
Jinak v úterý jsem byla na prvních ozvách a na kontrole. Dr. mi řekl, že teďka určitě nebudu přenášet, podle toho nálezu co mám, tak mám radost Do termínu to bude určitě a je možné, že i dřív. Dneska jsem už 36+1, toto letí V úterý mi udělá i ultrazvuk, tak se moc těším a jsem zvědavá kolik chlapeček váží <3
1 2 3 4 5 ... 8
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Skrze Neptun i Lunu můžete mít výhrady ke spolupracovníkům a situacím okolo firemních IT problémů, nesmíte ale vypadat, jako by to byl…
Maminka na Facebooku

reklama

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci

reklama